Brutalne zabójstwo znanego łódzkiego przedsiębiorcy. Sprawca wciąż jest na wolności

342

Kilka dni temu brutalnie zamordowano łódzkiego przedsiębiorcę w średnim wieku. Mężczyzna został napadnięty w swoim domu pod Łodzią. Sprawca wciąż jest na wolności.

Brutalne zabójstwo znanego łódzkiego przedsiębiorcy. Sprawca wciąż jest na wolności
Zdjęcie ilustracyjne. (Policja)

Mimo, że do tragedii doszło kilka dni temu, na temat śmierci przedsiębiorcy z Łodzi wciąż niewiele wiadomo. "W sprawie toczy się śledztwo. Na tym etapie upublicznianie jakichkolwiek informacji szkodzi prowadzonym działaniom" - tłumaczy Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Prokuratura również nie zdradza informacji czy do zabójstwa doszło na tle rabunkowym oraz czy są jacyś podejrzani w sprawie.

Prokuratura łęczycka prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny. Żadnych innych informacji ze względu na dobro śledztwa udzielić nie mogę - mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, cyt. przez "Dziennik Łódzki".

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi dodał, że wciąż nie zatrzymano sprawcy w sprawie zabójstwa łódzkiego przedsiębiorcy.

Tajemnicze morderstwa w Łodzi. Sprawca na wolności

Pół roku temu doszło do okrutnej zbrodni w Parku na Zdrowiu w Łodzi. Na początku grudnia ub.r. 57-letnia kobieta wyszła na spacer z psem, po czym ślad po niej zaginął. Spacerowicze znaleźli tylko błąkającego się po parku psa. Dzień później odnaleziono ciało 57-latki. Było przysypane liśćmi na jednej z bocznych alejek. Gazeta informuje, że sprawca do tej pory nie został zatrzymany.

W ubiegłym roku na terenie Łodzi doszło do 14 zabójstw. Od stycznia 2021 r. w Łodzi zamordowano już trzy osoby.

Zobacz także: Kazik z maską tlenową na twarzy. Sutkowski: będę bardzo powściągliwy w komentarzu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić