aktualizacja 

Brytyjczyk zwrócił się do księcia Karola. Jego reakcja została nagrana

7

Podczas tegorocznych Igrzysk Wspólnoty Narodów doszło do komicznej sytuacji. Jeden z mężczyzn wykorzystał okazję i postanowił zadać pytanie księciu Karolowi. Reakcja zarówno monarchy, jak i świadków została nagrana kamerą telefonu.

Brytyjczyk zwrócił się do księcia Karola. Jego reakcja została nagrana
Sytuacja rozbawiła świadków (TikTok)

Spotkanie członka rodziny królewskiej jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem w życiu większości Brytyjczyków. Zazwyczaj przedstawiciele rodu cieszą się ogromną popularnością i są witani z największymi honorami. Zobaczenie któregoś z Windsorów na własne oczy należy do zadań niemożliwych. Monarchowie, pełniąc funkcję reprezentacyjną pojawiają się często na najrozmaitszych wydarzeniach.

Niedawno Brytyjczycy mieli szansę zobaczyć "na żywo" następcę brytyjskiego tronu. Książę Karol pojawił się na ceremonii otwarcia Igrzysk Wspólnoty Narodów w Birmingham. Postać syna królowej Elżbiety II jak zwykle cieszyła się sporym zainteresowaniem zgromadzonego tłumu. Jeden z Brytyjczyków postanowił nawet zadać 73-latkowi pytanie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeden z mężczyzn w tłumie poczuł się w towarzystwie księcia Karola wyjątkowo swobodnie. Zadane przez niego pytanie zostało nagrane przez stojącego obok świadka. Brytyjczyk zapytał następcę brytyjskiego tronu, czy ten pójdzie z nim na piwo. Co ciekawe mężczyzna zwrócił się do niego po imieniu, nie tytułując go. O dziwo 73-latek odpowiedział z uśmiechem na twarzy. Zapytał, czy pytający zna jakieś dobre miejsce.

"Uwielbiam to"

Pogawędka z księciem Karolem spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. Już świadkowie rozmowy uśmiechnęli się słysząc zarówno pytanie, jak i odpowiedź następcy tronu. Wideo trafiło do sieci i momentalnie zyskało sporą popularność. Brytyjska dziennikarka Lucy Jones udostępniła materiał na Twitterze i napisała, że uwielbia to wideo, gdyż jest to typowy przykład "brytyjskiego przekomarzania się".

Uwielbiam to, to prawdziwy książę Karol, fajny gość - napisała internautka.
Dobry, brytyjski humor - podkreślił komentujący.
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić