Był uczniem i chłopakiem jej córki. Nauczycielce grozi więzienie

12

Jennifer Hawkins cieszyła się szacunkiem miejscowej społeczności jako trenerka cheerleaderek. Jej reputacja legła jednak w gruzach po oskarżeniach, które przeciwko 45-latce wysunął 21-letni dziś mężczyzna. Twierdzi, że przed laty Hawkins go molestowała.

Był uczniem i chłopakiem jej córki. Nauczycielce grozi więzienie
45-latka miała dopuścić się wykorzystywania osoby nieletniej (Biuro szeryfa hrabstwa Cleveland)

Jennifer Hawkins pracowała dla szkół z miejscowości Moore w stanie Oklahoma. Do popełnionych przez nią przestępstw miało dojść w 2017 roku. Śledztwo w sprawie wykorzystywania przez 45-latkę nieletniego ruszyło w styczniu tego roku, po tym, gdy domniemana ofiara zgłosiła się na policję.

Trenerka wykorzystywała nastoletniego chłopaka córki

Jak podaje New York Post, 21-letni dziś mężczyzna zeznał, że do zbliżeń z trenerką doszło ponad 300 razy. Kiedy Jennifer Hawkins zaczęła wykorzystywać pokrzywdzonego, miał zaledwie 16 lat. Co więcej, spotykał się wtedy z córką Hawkins.

Do wykorzystywania nastolatka dochodziło w latach 2017-2022. Pokrzywdzony przedstawił funkcjonariuszom policji wiadomości, jakie wymieniał z Jennifer Hawkins w tamtym okresie. Trenerka była bardzo zaborcza wobec ofiary, a kiedy zauważała, że obserwuje inne kobiety – wpadała w prawdziwą furię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Rodzice oburzeni postawą nauczycielki. Zobaczyli, co dzieje się w szkole.

Jennifer Hawkins została już przesłuchana przez policję. 45-latka początkowo zaprzeczała, aby dopuściła się wykorzystywania młodego mężczyzny. Jednak na późniejszym etapie rozmów z funkcjonariuszami przyznała się do utrzymywania "wieloletniego związku".

Jennifer początkowo zaprzeczyła, aby była z nim w intymnej relacji. (...) Później przyznała się, że popełniła błąd, zaczęła płakać i przyznała, że utrzymywała wieloletni związek z byłym uczniem – potwierdził rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Cleveland (New York Post).

Trenerka usłyszała zarzut dopuszczenia się napaści seksualnej. Została również zwolniona z pracy, co uzasadniono troską o bezpieczeństwo uczniów i pracowników.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić