aktualizacja 

Nauczycielka wrzucała takie zdjęcia do sieci. Dyrekcja szkoły podjęła decyzję

37

Wrzucanie przez pracowników do sieci wyzywających zdjęć może stanowić problem dla pracodawcy. Tak było w przypadku pewnej młodej nauczycielki z Kolumbii. Władze szkoły uznały, że publikowane przez Yeimmy Isazę fotografie "nie są zgodne z polityką miejsca pracy" i błyskawicznie rozwiązały z nią kontrakt. Sytuacja wywołała oburzenie internautów.

Nauczycielka wrzucała takie zdjęcia do sieci. Dyrekcja szkoły podjęła decyzję
Yeimmy Isaza została zwolniona z pracy za publikowanie w sieci odważnych zdjęć (Instagram, Yeimmy Isaza)

Młoda nauczycielka z Kolumbii została wyrzucona z pracy, po tym jak dyrekcja szkoły dowiedziała się, jakie zdjęcia publikuje w internecie. Pochodząca z miasta Barranquilla na północy kraju Yeimmy Isaza może pochwalić się 390 tys. obserwatorów w mediach społecznościowych. Kobieta często publikuje w sieci fotografie, które internauci określają jako niezwykle zmysłowe.

Kobieta często pozuje na zdjęciach w skąpych ubraniach oraz odważnych pozach. Taki wizerunek młodej nauczycielki bardzo nie spodobał się władzom szkoły.

Szkoła zwolniła nauczycielkę. Powodem były publikowane przez nią zdjęcia

Urzędnicy uznali, że internetowy wizerunek Yeimmy Isazy zbyt mocno odbiega od standardów, do których powinien stosować się nauczyciel. Zdecydowano o zakończeniu współpracy z Kolumbijką. Administracja placówki podała, że publikowane przez nią zdjęcia "nie były zgodne z polityką miejsca pracy".

Nauczycielka wyrzucona ze szkoły. Internauci oburzeni

Yeimmy Isazy od dawna podkreślała, że włożyła wiele pracy w budowanie swojej sylwetki. Na swoim profilu publikowała także rozmaite fotografie z wydarzeń, w których brała udział. Okazuje się jednak, że odważne zdjęcia zniszczyły jej karierę w szkole.

Sytuacja wywołała oburzenie wśród fanów młodej nauczycielki. Dyrekcji szkoły zarzucono zazdrość i brak tolerancji.

Okazuje się jednak, że kobieta nie przejęła się specjalnie utratą pracy. Szybko bowiem znalazła zatrudnienie w innej branży. Obecnie pracuje jako prowadząca w kolumbijskim radiu. Udziela w nim porad personalnych oraz finansowych.

Obejrzyj także: Natalia Siwiec o urządzaniu mieszkania w Tulum i kryzysie w związku

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić