Byli małżeństwem przez 10 dni. Łzy płyną po policzkach

59

Potworna tragedia rozdzieliła młodą parę. 29-letnia Marina i jej mąż Robbie spędzali miesiąc miodowy w stanie Queensland w Australii. Niestety, ich szczęście zakłócił tragiczny wypadek, którego Marina nie przeżyła. Para była małżeństwem zaledwie 10 dni.

Byli małżeństwem przez 10 dni. Łzy płyną po policzkach
Para była małżeństwem przez 10 dni (Facebook)

Marina i Robbie spędzali miesiąc miodowy na Wyspie Hamilton w Australii. Popularne wśród turystów miejsce słynie z tego, że wiele osób porusza się tu wózkami golfowymi. I właśnie taki pojazd przyczynił się do tragedii.

Tragiczna śmierć podczas miesiąca miodowego

20 czerwca para wybrała się na przejażdżkę. W pewnym momencie ich wózek przechylił się na bok i Marina wypadła ze swojego siedzenia. Niestety, doznała poważnych obrażeń, które doprowadziły do zatrzymania akcji serca.

Na miejscu niemal od razu zjawił się sanitariusz, który przystąpił do udzielania pierwszej pomocy. Później dołączyli do niego także miejscowy dentysta i zawodowy strażak. Pomimo ogromnych wysiłków, 29-latce nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Inspektor policji z Queensland Anthony Cowan powiedział, że ta śmierć była po prostu "tragicznym wypadkiem". Robbie, który prowadził wózek golfowy, był trzeźwy, a z zeznań świadków wynika, że jechał bardzo ostrożnie. Być może zabrakło mu doświadczenia.

Prawdopodobnie to brak doświadczenia w prowadzeniu tego typu pojazdów. Podczas skręcania przewrócił się na bok, a kobieta wypadła i doznała zagrażających życiu obrażeń –powiedział policjant.

Wyspa Hamilton to bardzo popularne miejsce turystyczne. Wózki golfowe są tu jednym z głównych środków transportu. Wieści o wypadku dotarły do władz wyspy, które wydały specjalne oświadczenie.

Hamilton Island może potwierdzić, że wczoraj po południu doszło do poważnego incydentu z wózkiem golfowym, który w tragiczny sposób spowodował śmierć 29-letniej kobiety. Nasze myśli i kondolencje przekazujemy rodzinie oraz przyjaciołom kobiety – przekazano w oświadczeniu zacytowanym przez "The Sun".
Zobacz także: Przerażająca jaszczurka z Wysp Galapagos. Wygląda niczym Godzilla
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić