aktualizacja 

Cała Września o tym huczy. Zamontowali kamerę. Sąsiad nagrany

563

Mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Kościuszki we Wrześni w województwie wielkopolskim przeżyli istny horror. Terroryzowani byli przez swojego sąsiada. Mężczyzna uderzał młotkiem w drzwi, rzucał butelkami, przecinał opony w samochodach i groził im śmiercią.

Cała Września o tym huczy. Zamontowali kamerę. Sąsiad nagrany
Zamaskowany mężczyzna straszy sąsiadów. (YouTube, Łukasz Różanski)

O sprawie informuje lokalny portal wrzesnia.info.pl. Mieszkańcy osiedla przy ul. Kościuszki we Wrześni byli prześladował jednego z sąsiadów. Niektórzy zdecydowali się nawet zamontować w drzwiach wizjery z kamerą.

Na jednym z nagrań, które opublikowano w serwisie YouTube widzimy, jak przed drzwiami mieszkania pojawia się zamaskowany mężczyzna z młotkiem w dłoni. Po chwili uderza narzędziem w drzwi. Na innym filmie mężczyzna jest uzbrojony w długą pałkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prezydent Sopotu o sprawie Iwony Wieczorek. "Patrzę z przerażeniem"

Jak ustalił portal wrzesnia.info.pl, mężczyzna groził sąsiadom. Miał pisać na drzwiach, że ich zabije. Ponadto zachowywał się agresywnie, przebijał opony w samochodach sąsiadów, atakował ich nożem i rzucał różnymi przedmiotami w okna mieszkańców.

Mężczyzna atakował nas nożem, wypisywał na drzwiach groźby śmierci, rzucał butelkami czy cegłami w okna, niszczył samochody - wyliczają wrześnianie cytowani przez portal wrzesnia.info.pl.

Dramat mieszkańców osiedla trwał aż 3 lata. Daniel P. był już wcześniej karany. Mężczyźnie odwieszono wyrok za przestępstwo popełnione w przeszłości i spędzi rok w więzieniu.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić