Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Cały Lublin o tym huczy. Skandaliczne, co robił dostawca jedzenia

42
Podziel się:

27-latek z Lublina zatrudniał się w firmach oraz lokalach gastronomicznych i dokonywał kradzieży służbowego sprzętu i pojazdów. W trakcie ucieczki przed policjantami staranował radiowóz i próbował rozjechać jednego z funkcjonariuszy.

Cały Lublin o tym huczy. Skandaliczne, co robił dostawca jedzenia
27-latek pracował m.in. jako dostawca pizzy (Policja)

Policjanci od pewnego czasu poszukiwali 27-letniego mieszkańca z Lublina. Miało to związek ze zgłoszeniami pochodzącymi od właścicieli lokali gastronomicznych i firm budowlanych.

Z jednego ze zgłoszeń wynikało, że 27-latek, który pracował w jednej z pizzerii w Lublinie, miał dokonać kradzieży z włamaniem do lokalu. Jego łupem miało paść kilka tysięcy złotych. Próbował też ukraść firmowy samochód.

Nieuczciwy dostawca pizzy z Lublina

Z innych zgłoszeń wynikało, że 27-latek pracując jako dostawca pizzy w różnych lokalach, miał przywłaszczyć 3 służbowe pojazdy. Na jednym z podziemnych parkingów miał też ukraść torbę z odzieżą narciarską.

Policjanci ustalili również, że w ubiegłym roku mężczyzna zatrudniony w jednej z firm budowlanych pod Lublinem ukradł osobowego nissana oraz warty kilka tysięcy złotych sprzęt budowlany. Jego łupem padły także dwa inne pojazdy. Dodatkowo tankował skradzione pojazdy, nie płacąc za paliwo i kierował, mając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna wiedział, że jest poszukiwany i ukrywał się przed policją. Policjanci zorganizowali zasadzkę i próbowali zatrzymać go na jednej z lubelskich ulic, gdy kierował samochodem marki Volvo.

W momencie, gdy jeden z policjantów próbował go zatrzymać i zabrać kluczyki, ten gwałtownie ruszył do przodu narażając mundurowego na utratę zdrowia i życia. Oddane w górę strzały ostrzegawcze ze służbowej broni miały na celu zmusić 27-latka do zatrzymania się. Ten natomiast dalej uciekał, taranując po drodze radiowóz. Po chwili zatrzymał się na ścianie pobliskiej kamienicy - informuje komisarz Anna Kamola z KMP Lublin.

27-latek został zatrzymany. Znaleziono przy nim przy nim woreczek z narkotykami. Został osadzony w policyjnym areszcie.

27-latek wkrótce odpowie za popełnione przestępstwa: kradzieże i przywłaszczenia pojazdów oraz pieniędzy, kradzieże paliwa i sprzętu budowlanego, jazdę pojazdem mimo orzeczonego zakazu. Z kolei w związku z przestępstwami, których dopuścił się podczas zatrzymania, może odpowiadać za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i naruszenie czynności ciała, narażenie go na niebezpieczeństwo utraty jego życia lub zdrowia, wpływanie groźbą w celu zmuszenia do zaniechania czynności służbowej oraz niszczenie mienia. Jako że przestępstw dopuścił się w recydywie, kara będzie zwiększona o połowę. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci będą wnioskować o tymczasowy areszt - podkreśla komisarz Kamola.

Zobacz także: Cmentarz żydowski w Kraśniku z ukrytym monitoringiem. Koniec z wysypiskiem śmieci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
E tam
4 miesiące temu
To nic takiego. To nic takiego. Myślałem, że sikał do pizzy, a on tylko kradł. W Polsce to nic nowego.
Poli
4 miesiące temu
Ukrainiec?
Jrkf
4 miesiące temu
Myslałem, że walił gruchę do głównego zbiornika
ŚWIERZOP
4 miesiące temu
CALY LUBLIN/? LUBLIN NIE SKŁADA SIE TYLKO Z PSÓW....
prawie tak
4 miesiące temu
pracowity jak członki pisu
konsultant
4 miesiące temu
zaszczepiony trzema dawkami
Miecio
4 miesiące temu
Założę się że to Polak katolik.
pop
4 miesiące temu
A ja już myślałem, że się spuszczał do jedzenia.
Maciej
4 miesiące temu
pocisk wystrzelony w górę w powietrze o energii początkowej 584J (dżule) (masa około 7g, lot w górę 5s, prędkość początkowa 400m/s), wracając na powierzchnię ziemi ma energię około 1372 J (dżule), to jest ponad 2 razy większą niż gdyby ktoś strzelił z odległości 1m. Dobrze, że tymi strzałami w powietrze nikt postronny nie został zabity.
gosc
4 miesiące temu
W tym tygodniu było to w "Ojcu Mateuszu"
Rusałka
4 miesiące temu
Przecież bandyci wzorują sie na lemart i babce kachnie- jak traktować Policjantów na Służbie
szeff88
4 miesiące temu
Do obozu pracy z nim na conajmiej 8 lat
Ola
4 miesiące temu
E tam, nudy. Myślałam, że się spuszczał na pizze.
Monte Carlo R...
4 miesiące temu
Resocjalizacja :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić