aktualizacja 

Caryca Putina apeluje do Rosjan. To tam powinni mieszkać

Propagandystka, która gorąco wspiera Władimira Putina, jest jedną z kluczowych postaci, które "tłumaczą" zwyczajnym Rosjanom, co mają myśleć i jak mają żyć. Teraz Margarita Simonian zabrała głos na temat tego, gdzie powinni mieszkać "normalni Rosjanie".

Caryca Putina apeluje do Rosjan. To tam powinni mieszkać
Caryca Putina apeluje do Rosjan. To tam powinni mieszkać (Twitter)

Margarita Simonian to naczelna prokremlowskiej telewizji Russia Today. Znana jest przede wszystkim z bezczelnych kłamstw i teraz ponownie zszokowała opinię publiczną. Poszło bowiem o miejsce, w którym powinni mieszkać prawdziwi Rosjanie.

Normalny Rosjanin nie może długo mieszkać za granicą. Nam to nie wychodzi, ponieważ jesteśmy inni. Ci, którzy mieszkają w innym kraju, nie są przywiązani do Rosji, nie mają poczucia ojczyzny, nie rozumieją jej - podkreśla.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wolski o sytuacji w Bachmucie. "Ukraińcy wysadzili wszystkie mosty" 

Margarita Simonian w bardzo specyficzny sposób argumentuje swoją tezę. Wspomina o Rosjanach mieszkających w innym państwie, którzy mają nowe, nowoczesne markowe buty, ale są dla nich za ciasne, dlatego powoli wracając myślami do tych starych, rosyjskich, które są zepsute lub nawet nieświeże. Ale to w nich czują się najlepiej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ponad dwie dekady Simonian w mediach

Simonian stanowisko redaktorki naczelnej Russia Today objęła, gdy miała zaledwie 25 lat. Dziś nazywana jest "rosyjską carycą mediów", stojącą na czele propagandowej tuby prezydenta Rosyjskiej Federacji.

W 2022 roku Julia Davis, dziennikarka amerykańskiego serwisu The Daily Beast, opublikowała fragment wywiadu z Simonian, który został wyemitowany w rosyjskiej telewizji. "Pupilka Putina" wygłosiła na antenie kontrowersyjne poglądy dotyczące wojny w Ukrainie.

Simonian stwierdziła, że nie widzi dużej różnicy między śmiercią osoby, która ma 10, 20 czy 30 lat. - Śmierć jest nieunikniona. Urodziłam troje dzieci, osiągnęłam, co chciałam w życiu, jeśli bóg pozwoliłby mi dalej walczyć i bronić kraju, to byłabym wdzięczna i dumna - tłumaczyła.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić