BOB| 

CBŚP zatrzymała polskiego aktora. Grał w filmach Patryka Vegi

240

Grzegorz B. został aresztowany i jest podejrzany o bycie członkiem gangu. To człowiek znany fanom filmów Patryka Vegi.

CBŚP zatrzymała polskiego aktora. Grał w filmach Patryka Vegi
CBŚP zatrzymało aktora z filmów Patryka Vegi.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Katowic dokonali rozbicia gangu, który działał na terenie Śląska i Podkarpacia w latach 2014-2017. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", aresztowano trzech mężczyzn w wieku od 33 do 51 lat. W dodatku trzy osoby doprowadzono do zakładów karnych.

Aktor z filmów Vegi należał do gangu?

Sprawa odbiła się szerokim echem, a to za sprawą Grzegorza B. To człowiek, który współpracował z Patrykiem Vegą. Zagrał w jego filmach "Bad boy" oraz "Polityka". W dodatku był jednym ze scenarzystów zeszłorocznego filmu "Pętla".

Z ustaleń naszych ludzi wynika, że jej członkowie mogli dokonywać przestępstw narkotykowych, przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, a także stać za wyłudzeniem blisko 90 tysięcy litrów oleju napędowego - mówi w "Gazecie Wyborczej" Iwona Jurkiewicz z CBŚP.

W tej chwili nie wiadomo, jakie zarzuty usłyszy Grzegorz B. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że "wsypał" go Paweł A. ps. "Egon".

Mieszkaniec Bytomia został zatrzymany cztery lata temu i poszedł na współpracę z organami ścigania. Dziś jest jednym z najcenniejszych świadków koronnych polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Zobacz także: Policja rozbiła międzynarodowy gang fałszerzy leków
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić