Gracjan Gołata
Gracjan Gołata| 

Wykorzystywali męską słabość. Wielki sukces CBŚP. Zatrzymano 10 osób

32

Sukcesem zakończyło się śledztwo CBŚP. Funkcjonariusze rozbili grupę handlującą lekami na potencję. Oferowane przez nią środku były niewiadomego pochodzenia. Zatrzymano 10 osób i zabezpieczono towar o wartości pół miliona złotych.

Wykorzystywali męską słabość. Wielki sukces CBŚP. Zatrzymano 10 osób
Leki na potencję niewiadomego pochodzenia zostały zarekwirowane (CBŚP)

CBŚP rozbiło grupę nielegalnie handlującą lekami na potencję. Działała od 2016 roku, a jej członkowie zajmowali się sprzedażą tabletek na potencję za pośrednictwem sklepów internetowych. Substancje były podrobione i sprzedawano je nielegalnie. W trakcie działalności mógł zostać sprzedany towar co najmniej o wartości 1,1 miliona złotych.

W zatrzymaniu handlarzy brało udział wiele jednostek policyjnych. Byli to między innymi policjanci CBŚP z Rzeszowa, Warszawy i Krakowa. W trakcie interwencji zatrzymano 10 osób, w tym podejrzanego o kierowanie grupą. Mundurowi zabezpieczyli 23 tysiące nielegalnych środków na potencję, wartych ok. 500 tys. zł. Towar zostanie poddany szczegółowej analizie w laboratorium.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Jednemu z nich ogłoszono zarzut kierowania tą grupą. Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował 4 zatrzymanych na okres 3 miesięcy. Wobec reszty zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju. Mężczyznom grozi wiele lat więzienia.

Zobacz także: Piraci drogowi na celowniku drogówki
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić