o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Celowo zakaszlała na innego klienta. Spędzi 30 dni w więzieniu

11
Podziel się

Do zdarzenia doszło w mieście Jacksonville w USA. Klientka jednego ze sklepów nie tylko odmówiła osłaniania ust i nosa, lecz także wdała się kłótnię. Gdy dostrzegła, że jest nagrywana przez jedną z kobiet, podeszła do niej, a następnie – zakaszlała.

Celowo zakaszlała na innego klienta. Spędzi 30 dni w więzieniu
Klientka nie tylko zlekceważyła nakaz noszenia maseczek, lecz także celowo zakaszlała na kobietę nagrywającą jej zachowanie.
bDXRJdhh

Kłótnia miała miejsce w czerwcu ubiegłego roku, jednak dopiero teraz w sprawie zapadł wyrok. Na terenie Stanów Zjednoczonych miał wówczas miejsce gwałtowny wzrost przypadków koronawirusa, a mieszkańców kraju obowiązywało przestrzeganie zasad ochrony przed zakażeniem.

Nie miała maseczki i zakaszlała na inną kobietę. Sąd nie miał litości

Klientka, która odmówiła noszenia maseczki ochronnej, nazywa się Debra Hunter. W tamtym okresie w internecie często ukazywały się amatorskie nagrania przedstawiające osoby odmawiające osłaniania ust i nosa w miejscach, gdzie istniał taki obowiązek.

bDXRJdhj

Gdy Debra Hunter zaczęła wykłócać się z personelem sklepu o założenie maseczki, zajście zaczęła nagrywać Heather Sprague, inna klientka. Na ten widok Hunter zaczęła atakować Sprauge werbalnie, a następnie celowo zakaszlała jej w twarz.

Heather Sprague zdecydowała się zgłosić sprawę odpowiednim władzom, co skończyło się procesem sądowym. Sędzia James A. Ruth stanął po stronie pokrzywdzonej, podkreślając, że zachowanie Hunter mogło nieść za sobą śmiertelnie poważne konsekwencje. Ze względu na swój stan zdrowia Sprague należała do grupy szczególnie narażonej na ciężki przebieg COVID-19.

bDXRJdhp

Ostatecznie Debra Hunter została skazana na 30 dni pozbawienia wolności. Skazana zacznie odbywać karę w poniedziałek 19 kwietnia. Będzie musiała także zapłacić grzywnę w wysokości pół tysiąca dolarów (ok. 1900 złotych), a także udać się na terapię, w trakcie której będzie uczyć się panowania nad agresją.

Zobacz także: Zobacz też: Dostałeś mandat za brak maseczki? Policjant mówi wprost
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXRJdhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Ona1978
3 tyg. temu
Takich ludzi nam wiecej potrzeba. Dosc opresji
Mick
3 tyg. temu
Dobry patent zeby wypoczac. W wiezieniu maja teraz dobrze. Tv, posilki na czas, klawisze ruszyc nie moga. tylko tyle ze wyjsc nie moga. Ide walnac gluta na sasiada. Moze uda mi sie wypoczac w naszym polskim ciechocinku 😁
Gjkl
3 tyg. temu
A rodo
bDXRJdhL
Anna
4 tyg. temu
Jeśli się nie zbuntujemy, niedługo nie będzie można oddychać na ulicach. Już ograniczyli mam prawidłowy oddechu przez te pieprzone namordniki... Odbierają nam wolność i godność.
Janek
4 tyg. temu
Najlepsze jest to że była zdrowa .. Niedługo za to że się oddycha trzeba będzie płacić podatek. Ludzie są ślepi i to nie widzą co się na świecie naprawdę dzieje... Trwa IIIa wina światowa, nie kinetyczna, tylko sanitarno medialna, propaganda sięga zenitu...
tak
4 tyg. temu
Abstrahując już od covida... chamskie zachowanie "wieśniaczki". Gwiazda. Kara i tak mała. Kilka pasów na 4 litery i trochę rozumu by wróciło.
Alex
4 tyg. temu
Jak napluje na koperte i wyślę to do Jarka to będzie to akt terroryzmu?
prezes
4 tyg. temu
kichnięcie to agresja trzeba to leczyć
smutne
4 tyg. temu
jak jeszcze grypa istniała bo zabił ją covid to wszyscy charczeli parskali kaszleli i kichali naokoło i nikt nie zwracał uwagi że może grypą zarazić teraz to przestępstwo
Logika
4 tyg. temu
Urzzedniczki w urzędach pracują zdalnie czyli robią jeszcze mniej niż zwykle, a sprzedawczynie w marketach przewalające tysiące produktów nie zarażają.
Prawda
4 tyg. temu
I bardzo dobrze
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić