Chciał uciec z kwarantanny. Próbował zejść po ścianie hotelu

4

29-letni mężczyzna, który był na kwarantannie w hotelu Pacific w Cairns w Australii, próbował uciec przez balkon. Zaczął schodzić, ale wtedy stracił równowagę i spadł. Trafił do szpitala z poważnym urazem nóg.

Chciał uciec z kwarantanny. Próbował zejść po ścianie hotelu
Mężczyzna próbował uniknąć kwarantanny. (Twitter, 7News)

Do zdarzenia doszło w hotelu w Cairns w Australii. 29-letni mężczyzna, który przebywał tam na kwarantannie, próbował z niej uciec. Stwierdził, że najprościej będzie opuścić hotel przez balkon.

Uciekł z kwarantanny przez balkon

W piątek około godziny 11:00 wyszedł na balkon, a następnie próbował zejść z niego na ziemię. Niestety, stracił równowagę i spadł. Dyrektor ds. zdrowia dr Jeannette Young, powiedziała, że mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Cairns z obrażeniami nóg.

Pewien dżentelmen próbował wydostać się z balkonu, na którym był, a potem spadł. Zabrano go do szpitala Cairns Base Hospital. Doznał pewnych obrażeń - powiedziała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Więcej szczegółów nie zdradzono, ale zapewniono, że stan zdrowia mężczyzny jest dobry. 29-latek zaczął dwutygodniową kwarantannę - tak, jak wszyscy przybywający do Queensland.

Australia od początku pandemii wykryła ponad 30 tys. przypadków i zarejestrowała 910 zgonów. Pandemię udało się opanować dzięki szybkiemu wprowadzaniu ograniczeń, kwarantannie i przestrzeganiu dystansu.

Zobacz także: Poseł Lewicy prześmiewczo o Andrzeju Dudzie. Odnosi się do zdjęcia z Joe Bidenem
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić