Chciała ugotować dzieciom kaszkę. Gdy otworzyła paczkę, przecierała oczy ze zdumienia

11

To przyrządzanie posiłku argentyńska matka dwójki dzieci z pewnością zapamięta na długo. Kobieta chciała ugotować dla swoich pociech kaszkę, jednak otwierając paczkę z proszkiem doznała ogromnego szoku. To, co znalazła w środku opakowania tak ją zezłościło, że szczegóły sprawy postanowiła nagłośnić w mediach społecznościowych.

Chciała ugotować dzieciom kaszkę. Gdy otworzyła paczkę, przecierała oczy ze zdumienia
Chciała ugotować dzieciom kaszę. Gdy otworzyła paczkę, przecierała oczy ze zdumienia (Facebook, Jimena Perez Roy)

Jimena Perez Roy, argentyńska matka dwójki dzieci, na swoim profilu na Facebooku udostępniła szokujący wpis. Na rekcję internautów długo nie trzeba było czekać. Większość z nich zareagowała na niego z dużym oburzeniem i obrzydzeniem. Co się stało?

Chciała ugotować dzieciom kaszę. Gdy otworzyła paczkę, przecierała oczy ze zdumienia

Pewnego dnia Jimena Perez Roy postanowiła przygotować dla swoich dzieci polentę z proszku, czyli tzw. włoską mamałygę, na ogół przyrządzaną z mąki kukurydzianej lub kaszki kukurydzianej.

Kiedy otwierałam opakowanie, aby ugotować posiłek, poczułam w środku coś twardego - napisała w poście umieszczonym na Facebooku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel otwiera się na temat "Tańca z Gwiazdami". Tak na telefon z produkcji zareagował jej narzeczony!

To wywołało u niej chwile konsternacji, ponieważ produkt powinien być w proszku. Jednak po chwili kontynuowała swoje poczynania.

Po otworzeniu opakowania kobieta przecierała oczy ze zdumienia. Działo się tak, gdyż okazało się, że w środku znajduje się martwy szczur. Jimena Perez Roy była ogromnie przerażona.

Reakcja producenta

Argentynka natychmiast poinformowała producenta o znalezieniu gnijącego szczura w produkcie spożywczym. Ten zaproponował odebranie wadliwego opakowania z jej domu oraz zaoferował rekompensatę w postaci dwóch kolejnych paczek.

Niemniej jednak, kobieta stanowczo oświadczyła, że nie ma zamiaru kontynuować spożywania ani serwowania swoim dzieciom polenty firmy, w której "chodzą tego typu gryzonie".

Obawia się o zdrowie swojej rodziny i nie chce ryzykować ponownego wystąpienia podobnej sytuacji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić