aktualizacja 

Nagrali to przed spotkaniem z Kaczyńskim. Radny PiS-u w akcji

298

W sobotę 19 listopada Jarosław Kaczyński odwiedził Katowice. Na spotkanie z prezesem PiS-u nie można było po prostu wejść, mimo że w teorii było ono zorganizowane dla mieszkańców. Katowicki radny PiS-u nie wpuścił na salę kobiety, która chciała posłuchać wystąpienia byłego premiera. Do sieci trafiło budzące kontrowersje nagranie. Zobaczcie sami, co tam się stało.

Nagrali to przed spotkaniem z Kaczyńskim. Radny PiS-u w akcji
Radny PiS-u nie wpuścił katowiczanki na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim (TARNOGORSKI, YouTube)

Jarosław Kaczyński od tygodni jeździ po Polsce i spotyka się z mieszkańcami kolejnych miast, starając się przekonać do siebie elektorat przed przyszłorocznymi wyborami. Z transmisji spotkań można jednak wywnioskować, że uczestniczą w nich głównie osoby już zdecydowane, na kogo będą głosować. Publika bowiem reaguje na wszystkie słowa prezesa PiS-u niezwykle entuzjastycznie, zawsze bezkrytycznie.

Katowice: Radny PiS-u nie wpuścił jej na spotkanie z Kaczyńskim

Jak donosi portal tarnogorski.info, powodem takiego stanu rzeczy może być fakt, że na spotkania z liderem partii rządzącej nie wszyscy są wpuszczani. Dowód ma stanowić nagranie z Katowic, które ostatnio trafiło do sieci. Największe miasto Górnego Śląska Jarosław Kaczyński odwiedził w minioną sobotę. Nie obyło się bez kontrowersji.

Jak widzimy w materiale udostępnionym przez lokalny serwis, jedna z katowiczanek miała problem z wejściem na spotkanie Jarosława Kaczyńskiego "z mieszkańcami". Przed salą audytoryjną w Muzeum Śląskim, gdzie organizowane było wydarzenie, z kobietą skonfrontował się katowicki radny Prawa i Sprawiedliwości Dawid Kamiński.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Prezes PiS o seksualizacji. "Nie trzeba daleko szukać. Na razie dzieje się to za oceanem"

Kobieta w grzeczny sposób wyjaśniła radnemu, że jest mieszkanką Katowic, mieszka nieopodal i z tego względu chciałaby uczestniczyć w spotkaniu z prezesem partii rządzącej. Kamiński jednak nie zamierzał jej wpuścić.

Jak państwo są na liście bądź ktoś potwierdza, to oczywiście państwo zostaniecie wpuszczeni - tłumaczył radny.

Okazuje się, że na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim nie można wejść "z ulicy". Katowiczanka na nagraniu twierdziła, że nie tak dawno uczestniczyła w spotkaniu z Patrykiem Jakim i tam dostała się bez żadnego problemu.

Ostatecznie kobiecie nie udało się posłuchać wystąpienia prezesa PiS-u na żywo. Nagranie z jej konfrontacji z katowickim radnym można obejrzeć poniżej.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić