aktualizacja 

Reporter TVN24 nie doczekał się komentarza do posła PiS. Kuriozalną wymianę zdań nagrała kamera

12

Tym razem sejmowa pogoń Radomira Wita za odpowiedziami na pytania przybrała dość nieoczekiwany obrót. Kuriozalną wymianę zdań między reporterem TVN24 a posłem PiS Markiem Suskim zarejestrowały kamery.

Reporter TVN24 nie doczekał się komentarza do posła PiS. Kuriozalną wymianę zdań nagrała kamera
Marek Suski wielokrotnie mówił, że nie udziela wywiadów dziennikarzom TVN (Kadr z programu)

Radomir Wit z TVN24, jak sam przedstawia się na Twitterze, po prostu "zadaje pytania". Nie on jeden ma jednak problem z namówieniem do wypowiedzi przed kamerą w Sejmie posłów Zjednoczonej Prawicy, którzy najczęściej odpowiadają tylko na te pytania, na które mają ochotę i tylko wybranym mediom. Ostatnie zachowanie Marka Suskiego, zwanego też w kuluarach "ustami prezesa", zdaje się potwierdzać to przekonanie.

Marek Suski z PiS skutecznie unikał rozmowy z reporterem TVN24, chętnie za to wymienił się z nim uprzejmościami. Zapis kuriozalnej wymiany zdań, do której doszło między dziennikarzem a posłem Prawa i Sprawiedliwości w sejmowych korytarzach, pojawił się niedawno na twitterowym profilu "Szkła kontaktowego".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To nie koniec lex TVN? Miller: PiS nie będzie ustawać w wysiłkach

Na niespełna dziesięciosekundowym nagraniu widać podążającego szybkim krokiem za Markiem Suskim reportera. Wit bezskutecznie stara się dogonić i nakłonić do udzielenia komentarza polityka PiS, który firmował swoim nazwiskiem projekt "Lex TVN". Jedyne jednak, co usłyszał dziennikarz TVN24, to zdawkowe "pozdrawiam".

- To ja też pozdrawiam i to nawet serdecznie! - odpowiedział Wit. - Ja również - odparł Suski, na co dziennikarz dodał: - Ale ja bardziej! - przekomarzał się z posłem reporter.
"'Rozstaliśmy się w bardzo serdecznej atmosferze! Pełnej wzajemnych pozdrowień'- napisał Radomir Wit o spotkaniu z Markiem Suskim. Więc zobaczmy, jak to się wszystko skończyło. Jest słodko" - podsumowało na Twitterze "Szkło kontaktowe", publikując wspomniany klip.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić