Chcieli odpocząć na plaży. Nie wiedzieli, że omal nie zginą pod kołami auta

5

Dantejskie sceny rozegrały się na jednej z plaż w amerykańskim stanie Floryda. Na początku nic nie wskazywało, że może dojść do nieszczęścia. Nagle między wypoczywające i opalające się osoby wjechało auto. Omal nie doszło do potrącenia dziecka. Kto siedział za kółkiem?

Chcieli odpocząć na plaży. Nie wiedzieli, że omal nie zginą pod kołami auta
26-latka wjechała prosto w grupę odpoczywających na plaży osób. Zapanowały chaos i panika (Volusia Sheriffâs Office)

Jak informuje New York Post, wypadek miał miejsce na plaży w Smyrna Dunes Park na Florydzie. Internet lotem błyskawicy obiegły zdjęcia SUV-a w kolorze niebieskim, na wpół zanurzonego w wodzie i zagrzebanego w piasku.

Samochód wjechał na plażę. Co się stało?

W czasie, gdy doszło do wypadku, za kierownicą SUV-a siedziała Sarah Ramsammy. 26-latka na co dzień mieszka w Orlando w tym samym stanie. Za swój czym została aresztowana przez policję.

Szybko wyszło na jaw, z jakiego powodu Sarah Ramsammy zachowała się w tak nieodpowiedzialny sposób. 26-latka zdecydowała się wsiąść za kierownicę po spożyciu nadmiernych ilości alkoholu. Gdy na miejscu zjawili się funkcjonariusze, Ramsammy nie kryła oburzenia, że ktoś z plażowiczów zwrócił jej uwagę, gdy prawie potrąciła dziecko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Piaskowe dolary w stanie Oregon. Tysiące tajemniczych organizmów wyrzuconych na plaży
Prowadziłam auto, a oni zatrzymali mnie i wykrzykiwali, że prawie potrąciłam dziecko! Nie uważam, żebym naprawdę to zrobiła, ale o to mnie oskarżali – awanturowała się Sarah Ramsammy (New York Post).

Policjanci nie zamierzali ustąpić kobiecie, która chwilę wcześniej dopuściła się poważnego złamania prawa. Funkcjonariusze ostro uświadomili Ramsammy, że obecność ludzi w tym miejscu plaży jest zupełnie naturalna – to ona nie powinna była nigdy wjeżdżać na teren samochodem, nie mówiąc o wsiadaniu za kółko pod wpływem alkoholu. Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie zarzuty usłyszała.

Ludzie znajdują się tutaj, ponieważ po tej części plaży nie wolno jeździ – zwrócili 26-latce uwagę policjanci.
Próbowałam tylko zawrócić, nie sądziłam, że gdzieś tu mogę zawrócić, więc po prostu starałam się jechać dalej – próbowała tłumaczyć się Sarah Ramsammy (New York Post).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić