Krzysztof Kowalewski bardzo schudł. Już tak nie wygląda. Aż trudno go poznać

276

Popularny i lubiany aktor Krzysztof Kowalewski znacząco podupadł na zdrowiu. Od lat zmagał się z otyłością, w kwietniu media donosiły, że aktor miał kłopoty z sercem i wylądował w szpitalu. Najnowsze zdjęcie aktora pokazuje, jak bardzo się zmienił.

Krzysztof Kowalewski bardzo schudł. Już tak nie wygląda. Aż trudno go poznać
Krzysztof Kowalewski podupadł na zdrowiu (ONS.pl)

83-letniego Krzysztofa Kowalewskiego znanego z komedii Stanisława Barei choroba zmieniła nie do poznania. Na zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych przez dziennikarza Polityki - Juliusza Ćwielucha widać, że popularny aktor stracił sporo kilogramów i porusza się o lasce.

Krzysztof Kowalewski stracił parę kilogramów, co jak wiecie z filmów, w których grał dla Polski jest kłopotem, bo każdy Polak jest na wagę mięsa. To co mówi w najbliższym (od środy w kioskach) numerze Polityki też jest kłopotem dla Polski. Bo mówi jak jest. Czytajcie, bo tych mądrych i wspaniałych ludzi wcale nie ma tak wielu. I to nie tylko w przeliczeniu na kilogramy - pisze Juliusz Ćwieluch pod zdjęciem Krzysztofa Kowalewskiego
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na szczęście Krzysztof Kowalewski w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie i pomoc rodziny. Troską otaczają go żona Agnieszka i córka Gabrysia.

Krzysztof Kowalewski w trakcie swojej kariery zagrał w wielu filmach i serialach. Widzowie kojarzą go między innymi z serialem "Daleko od noszy". Ostatnimi czasy wystąpił również m.in. w filmie "Proceder", który opowiada historię rapera "Chady".

Zobacz także: "Żmijowisko": Cezary Pazura o swojej postaci
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić