Robert Czykiel| 

Wraca "M jak Miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach?

0

"M jak Miłość" wraca po wakacjach z nowym sezonem. Pierwszy odcinek już 8 września i wiadomo, że w najbliższych tygodniach będzie się dużo działo. Będą dramaty, skandale, a nawet podejrzenie romansu.

Wraca "M jak Miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach?
Wraca "M jak Miłość". Co w nowych odcinkach? (Facebook)

"M jak Miłość" od lat jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Dlatego fani z niecierpliwością czekali na nowy sezon, który tradycyjnie zaczyna się po wakacjach. Pierwszy odcinek już 8 września.

Co w nowych odcinkach "M jak Miłość"?

Jak zawsze będzie się dużo działo. "Świat Seriali" zdradza, czego możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach. Jednym z największych zaskoczeń będzie konflikt pomiędzy Pawłem i Piotrem.

Kinga będzie sama wychowywać czwórkę dzieci, bo mąż Piotr wyjechał w delegację do USA. Kobiecie będzie bez przerwy pomagać Paweł, który po powrocie brata zostanie przez niego oskarżony o romans. Między bliźniakami dojdzie do poważnej awantury.

Zobacz także: Ilona Łepkowska wciąż współpracuje z TVP. "Nie zrywam żadnej umowy"

Zazdrość pojawi się także w innym związku. Maria po latach spotka swoją dawną miłość, co nie spodoba się jej obecnemu mężowi. Z kolei Natalia wróci do Polski i pożali się babci, że ma problemy w małżeństwie.

Nie zabraknie miłosnych uniesień w życiu innych bohaterów. Łukasz pozna w pracy stażystkę Kasię, która wpadnie mu w oko. Z kolei policjant Janek oświadczy się Soni.

"M jak Miłość" w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Premierowe odcinki będą emitowane o godzinie 20.55 w TVP2.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić