Prezes PiS zachorował. Bulwersujące nagranie z Sejmu

1659

We wtorek w Sejmie odbyło się nadzwyczajne posiedzenie w sprawie kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Na sali brakowało jednak Jarosława Kaczyńskiego. Gdy premier Mateusz Morawiecki tłumaczył, że nieobecność prezesa PiS spowodowana jest chorobą, posłanka opozycji zaniosła się głośnym śmiechem.

Prezes PiS zachorował. Bulwersujące nagranie z Sejmu
Skandaliczne zachowanie posłanki (PAP, Paweł Supernak)

We wtorek odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Sejmu poświęcone sytuacji na granicy z Białorusią. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek podkreśliła, że jest to "bardzo ważne posiedzenie, być może jedno z najważniejszych w tej kadencji".

Na sali zabrakło jednak Jarosława Kaczyńskiego. Premier Mateusz Morawiecki na początku swojego wystąpienia wyjaśnił, czym była spowodowana nieobecność prezesa PiS.

Na początek, chciałbym przeprosić w imieniu pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego za jego nieobecność. Zmogła go choroba, choroba nie wybiera - powiedział premier.

Premier mówił o chorobie Kaczyńskiego. Na sali śmiech

Gdy Morawiecki tłumaczył absencję Kaczyńskiego, z ław opozycji dobiegł głośny kobiecy śmiech. Zachowanie posłanki wywołało oburzenie wśród internautów.

Egzorcysta i modlitwa potrzebna za szanowną poseł, która zareagowała dzikim rechotem na wieść o chorobie prezesa PiS. Ktoś przyuważył postać? - napisała dziennikarka Sabina Treffler.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Ordynarny śmiech na słowa premiera o chorobie Jarosława Kaczyńskiego. Banda prymitywów z opozycji będzie jeszcze dzisiaj wyć kilkakrotnie - napisał dziennikarz Wojciech Biedroń.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także: Kryzys migracyjny na granicy. „Cyniczna gra. Reżim białoruski dąży do tragedii”

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić