o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Lubin. Tragiczne nagranie z małym chłopcem

63
Podziel się

W Lubinie doszło do przerażającej tragedii, która została zarejestrowana przez miejski monitoring. Nagranie policja dolnośląska udostępnia "ku przestrodze". 5-latek wpadł pod koła właśnie nadjeżdżającego z dużą prędkością auta. Trafił do szpitala w Legnicy.

Lubin. Tragiczne nagranie z małym chłopcem
Chłopczyk wpadł pod koła samochodu. (Dolnośląska Policja)
bEEFIveJ

5-letni chłopczyk, jak podaje policja dolnośląska, trafił do szpitala w Legnicy, a jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jednak wideo, które zostało zarejestrowane przez monitoring, daje do myślenia i po raz kolejny zwraca uwagę na to, jak w mgnieniu oka może dojść do niebezpiecznej sytuacji, jak ta.

5-latek, poruszający się na rowerku z dodatkowymi kółkami, był na spacerze z mamą i dziadkiem. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego nikt nie ruszył mu na pomoc, zanim wyjechał na jezdnię, aby uratować dziecko na czas, ale być może opiekuni na chwilę stracili go z oczu.

bEEFIveL

Policja prowadzi śledztwo

Policja próbuje ustalić szczegóły zdarzenia. Jak podaje dolnośląska policja, 69-letni "kierowca nie miał możliwości manewru". Śledczy będą także badać kwestię sprawowania opieki nad dzieckiem.

Na profilu społecznościowym na Facebooku pojawił się film, który udostępniono ku przestrodze. Wszystko po to, aby uświadomić rodzicom, jak ważne jest, aby podczas spaceru z dzieckiem nieustannie dbać o jego bezpieczeństwo, bo nawet kilka sekund nieuwagi potrafi doprowadzić do tragedii.

bEEFIveR

Uwaga! Wideo zawiera drastyczne sceny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEFIvfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(63)
Maria
5 miesięcy temu
Nie rozumiem dlaczego istnieją dzikie psy, przecież to są zwierzęta domowe i powinny być pod opeką człowieka, gdzie są ludzie i służby odpowiedzialne za te biedne zwierzeta
Juliusz
5 miesięcy temu
Kolejny pić na wodę podpisany pseudonimem. Błędy gramatyczne itp. Czy aby na pewno pisze to Polak?
Aga
5 miesięcy temu
Ale chwileczkę. Napewno to nie jest wina ani opiekuna ani kierowcy. Dziecko jest nieobliczalne.
bEEFIvfn
Ola
5 miesięcy temu
Gdzie ten film?
Nabita w bute...
5 miesięcy temu
Nic prostszego więcej na o2 nie wchodzę. Jest tyle stron😀😀😀
Kot
5 miesięcy temu
Hmmmmm Ten film z niebieskim autem i napisami to jest ten film, który zawiera drastyczne sceny? Nie zauważyłem nic drastycznego. Swoją drogą to w artykule są błędy gramatyczne. Ta strona schodzi na psy. Chyba muszę po niej pazurami przejechać.
Zielona
5 miesięcy temu
Opiekunowie, nie "opiekuni"
szukam
5 miesięcy temu
Gdzie jest to video
sas
5 miesięcy temu
po cholerę czytacie o2 jak wam przeszkadza ten marny sposób autopromocji...
Dzwono
5 miesięcy temu
No nagranie chyba rzeczywiście musiało być tragiczne skoro nie dołączyli do artykułu. Wszędzie technologia HD a oni wciąż nagrywajà na VHS 😅
sam
5 miesięcy temu
Zawsze procedury powypadkowe w takich okolicznościach wyglądają tak samo: najpierw się sprawdza, czy nie się udupić kierowcy ( za wszelką cenę !!)Okoliczności są bowiem dla niego niekorzystne: stary jest, pewnie refleks nie taki, może po alkoholu ? Jak tu się nie uda nic zrobić - przechodzimy powolutku do sedna sprawy. Nie będę się rozwodził, bo wniosek jest jeden; opiekunowie dziecka nie zdali egzaminu. Narobili kierowcy dużego kłopotu a dziecko narazili na utratę zdrowia i życia. Taka jest prawda i na tym śledztwo powinno się skupić. Do tego doszedł po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Nie zawsze ktoś celowo czy przypadkowo zawinił! Sam jestem kierowcą i kilka razy w życiu miałem dużo szczęścia. Samobójców i niefrasobliwych opiekunów nie brakuje na ulicy...
Blabla
5 miesięcy temu
Autor powinien wrócić do szkoły, słowo "opiekuni", chyba nie występuje w języku polskim.
Olaf
5 miesięcy temu
Chciałem obejrzeć film a nie reklamę kiełbasy.
bEEFIvff
Hal
5 miesięcy temu
Tak tylko przypomnę, że za wejście na jezdnię zza stojących aut grozi pieszemu mandat...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić