Ciało leżało na podwórzu przy Szachtach. Policja szuka sprawcy

7

Do tej zbrodni doszło w nocy z soboty na niedzielę w Poznaniu. Ofiarą brutalnego pobicia jest 33-letni mężczyzna. Policja podejrzewa, kto jest sprawcą.

Ciało leżało na podwórzu przy Szachtach. Policja szuka sprawcy
Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)

Ciało pobitego mężczyzny odnaleziono w podwórzu domu przy ulicy Mieleszyńskiej w Poznaniu w nocy z soboty na niedzielę. Był on mieszkańcem jednej z wielorodzinnych posesji.

O zdarzeniu poinformowali sąsiedzi, którzy znaleźli ciało ok. godz. 2 na podwórzu. Według wstępnych ustaleń ofiara miała 33 lata.

W nocy z soboty na niedzielę mieszkańcy ulicy Mieleszyńskiej poinformowali nas, że znaleźli zwłoki mężczyzny. Gdy policjanci pojawili się na miejscu, ustalili, że jest to ciało 33-latka. Doszło tu do śmiertelnego pobicia - powiedziała portalowi epoznan.pl Marta Mróz z poznańskiej policji.

Kim jest sprawca?

Cały czas trwają też poszukiwania sprawcy śmiertelnego pobicia. Nieoficjalnie wiadomo też, że mężczyzna podejrzewany o zabójstwo wchodził wcześniej w konflikty z prawem.

Policja ze względu na dobro śledztwa nie zdradza szczegółowych informacji. Badaniem okoliczności zdarzenia zajmuje się prokuratura.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić