aktualizacja 

Ciężko w to uwierzyć. Tak Rosjanki wyrażają poparcie dla wojny

Jeden z lekarzy medycyny estetycznej w Rosji wpadł na pomysł, który odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. W jego klinice w ramach poparcia dla inwazji w Ukrainie wprowadzono implanty piersi z flagą Rosji oraz wojskowym kamuflażem.

Ciężko w to uwierzyć. Tak Rosjanki wyrażają poparcie dla wojny
Na implantach pojawiły się patriotyczne symbole (Twitter)

Indoktrynacja obywateli Rosji już dawno przekroczyła granice absurdu. Propagandowe media na każdym kroku manipulują rzeczywistością, aby przedstawić zaatakowanie Ukrainy jako coś koniecznego oraz właściwego. Działania na rzecz poparcia wojny sięgają najrozmaitszych dziedzin życia. Jak dotąd media informowały o lizakach w kształcie litery "Z", czy zabawkowych autach przypominających te używane przez Rosjan na froncie.

Na jeszcze wyższy poziom "rosyjski patriotyzm" wyniósł Jewgienij Dobreykin. Chirurg plastyczny zaprezentował właśnie nową generację implantów piersi o nazwie "Rosgrud". Nie byłoby zapewne w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że powłoki implantów mają być wyrazem patriotyzmu i wsparcia Federacji Rosyjskiej. Klientki będą mogły wybrać między implantem pokrytym kolorami wojskowego kamuflażu oraz tym z flagą Rosji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Aby zareklamować implanty, chirurg opublikował na Instagramie specjalne wideo. Opowiedział w nim o swoim nowym produkcie. Zapewnił, że szata graficzna na implancie nie wpływa na bezpieczeństwo pacjentki. "Rosgrud" różnią się od zwykłych implantów tylko powłoką, która ma być wg pomysłodawcy wyrazem patriotyzmu i miłości do kraju.

Oczywiście to wciąż ten sam implant wypełniony silikonem, ale spójrz tylko na powłokę tych ekskluzywnych modeli. Prawdziwi patrioci będą mogli wybrać model, który będzie bliższy ich sercom, dosłownie i w przenośni. Stylowe rozwiązanie dla tych, którzy kochają ojczyznę i chcą mieć coś więcej niż tylko naklejkę na samochód czy tatuaż na ramieniu. - powiedział chirurg.

W materiale pojawiła się również rzekoma pacjentka chirurga. Rosjanka również zabrała głos na temat nowych implantów. Ze spotu można wywnioskować, że kobieta wybrała dla siebie właśnie "Rosgrud". Stwierdziła, że dzięki nim będzie się czuła patriotką nawet nie nosząc ubrania.

Chcę być najpiękniejsza i najmodniejsza, aby mieć coś naprawdę ekskluzywnego, a implanty "Rosgrud" są tym, czego potrzebuję. Nie zawsze mogę nosić przy sobie flagę, czasami nawet nie mam gdzie włożyć paszportu, "Rosgrud" sprawi, że poczuję się jak patriota, nawet jeśli nie mam na sobie ubrania - stwierdziła Rosjanka w klipie.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić