aktualizacja 

Rosjanie zabili swoich. Sieć obiegły zdjęcia z Biełgorodu

W rosyjskim mieście Biełgorod doszło do tragicznego zdarzenia. Wojskowa ciężarówka spowodowała zderzenie z samochodem osobowym. Niestety w wyniku wypadku zginęło dwóch cywili.

Rosjanie zabili swoich. Sieć obiegły zdjęcia z Biełgorodu
Jadący samochodem osobowym nie przeżyli (Twitter)

Inwazja wojsk Władimira Putina w Ukrainie trwa nieprzerwanie od 24 lutego. Przez ten czas media na całym świecie niejednokrotnie podkreślały słabe przygotowanie i brak wyszkolenia wśród rosyjskich żołnierzy. Potwierdzały to sytuacje, do których co jakiś czas dochodziło na froncie.

Mieszkańcy Rosji, zwłaszcza w pobliżu granicy z Ukrainą zmuszeni są oglądać sprzęt wojskowy jadący w stronę frontu. Dla wielu osób widok opancerzonych wozów i charakterystycznych ciężarówek na ulicach miast stał się codziennością. W Biełgorodzie rosyjscy żołnierze po raz kolejny udowodnili, że ich wyszkolenie jest na bardzo niskim poziomie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W Biełgorodzie doszło do tragicznego wypadku. Nierozważnie jadący rosyjscy żołnierze wjechali tam w samochód osobowy. Niestety siła uderzenia ciężarówki była tak duża, że dwóch cywili nie przeżyło. W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia z miejsca zdarzenia, na którym widać rozwalone auto.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić