Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Co się dzieje z córką emira Dubaju? Zdjęcie obiegło świat

109
Podziel się:

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym najprawdopodobniej widać księżniczkę Latifę. Wcześniej Organizacja Narodów Zjednoczonych apelowała do jej ojca, emira Dubaju, aby udowodnił, że księżniczka żyje.

Co się dzieje z córką emira Dubaju? Zdjęcie obiegło świat
Szejkowi Dubaju zarzucano, że więzi własną córkę (Getty Images)

Zdjęcie zostało opublikowane na dwóch różnych kontach na Instagramie. Nie jest jasne, kiedy dokładnie zostało zrobione, ale w tle widać reklamę filmu "Demon Slayer: Mugen Train", który ukazał się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 13 maja. Maseczki, które można zobaczyć na stole, również sugerują, że fotografię wykonano w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Latifa - jeśli to rzeczywiście ona - jest w towarzystwie dwóch kobiet. Przyjaciele księżniczki zapewniają, że obie te osoby księżniczka dobrze zna.

Księżniczka Latifa jest cała i zdrowa?

Latifa nie pojawiała się publicznie od kilku miesięcy. W lutym stacja BBC pokazała serię filmów, które księżniczka potajemnie wysłała do przyjaciół. Twierdziła w nich, że ​​była zakładniczką swojego ojca i obawia się o swoje życie.

Zakładając, że to zdjęcie jest autentyczne, może je uznać za dowód, że Latifa żyje - a to już coś. Nic jednak nie mówi o tym, w jakich warunkach jest więziona albo dlaczego odzyskała wolność - podkreśla Kenneth Roth z Human Rights Watch.

Latifa jest córką szejka Muhammada ibn Raszida Al Maktuma, najbardziej wpływowego polityka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W lutym 2018 roku księżniczka próbowała uciec z Dubaju. Dogonili ją jednak komandosi, a następnie odwieźli do domu. Zakładano, że od tamtego momentu była cały czas więziona.

W kwietniu ONZ wystosowała apel do emira Dubaju, aby udowodnił, że jego córka żyje. Zjednoczone Emiraty Arabskie odparły wówczas, że księżniczka przebywa "pod opieką w domu".

Zobacz także: Błąd w ustawie o prawie wodnym. Przez przecinek w złym miejscu naliczane były horrendalne stawki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(109)
44i4
10 miesięcy temu
Myślą że jak mają na głowach cylindry to każdy weźmie ich za arystokracje
Bolek
rok temu
ONZ ubolewa nad niejasnym losem najbogatszej pannicy na Świecie, a niedostrzega ludobójstw Palestynie. Wydaje się, że obecna cywilizacja jest już mocno schyłkowa.
Kobe
rok temu
Boleję nad Latifą i spać nie mogę.
Kicia
rok temu
A co nas interesuje obca kultura sami sobie nie możemy w kraju poradzić
Marek
rok temu
Niestety świat układów bo jedni mają ropę a drudzy jej potrzebują mają wszystkich w głębokim poważaniu to ma być elita są sępami jedzą z porcelany ale tylko padlinę nic zero szambo
Szczery
rok temu
Ciekawe czy on wie co to jest Polska . Co mnie ona interesuje
Mamy inne pro...
rok temu
A kogo to interesuje Ludzie w Polsce nowego ładu nie maja na czynsz Bo pracują na umowach śmieciowych za 12 zł neto .
Kei
rok temu
Jakoś USA nie poleci tam zanieść demokracji...
Czerepach
rok temu
Może ktoś z zachodnich polityków ja adoptuje i weźmie na utrzymanie? To skróciłoby jej cierpienia.
PABLO41
rok temu
gość wygląda jak żywo wyjęty z horroru. Nie trzeba charakteryzatorki.
Tomas
rok temu
Co to za Blekota?
Miśka
rok temu
Po twarzy tego człowieka widać, że jest mocno zaburzony.
Krzysiek1976
rok temu
Do Nemeczek i wszystkich innych którzy plują na białego człowieka i biorą w obronę przedstawicieli innych, mniej zasłużonych dla świata ras: Wyobraź sobie że im właśnie wszystko podano gotowe na tacy, jedyna ich zasługa to to że urodzili się w miejscu w którym się urodzili: czytaj na ropie. Gdyby nie to, to mieszkali by w domach z gówna, żarli by to samo co ich pra i prapra i praprapra itd. Tam od zarania dziejów do XX wieku nic się nie zmieniło, aż BIALY CZLOWIEK wynalazł silniki spalinowe, opracował metody wydobycia i obróbki ropy naftowej i okazało się że Arabowie mają szczęście mieszkać na jej złożach. Całą resztę sobie dopowiedz. A następnym razem zanim zaczniesz pluć na kogoś kto pisze prawdę o arabach pamiętaj że oni tysiące lat czekali aż ktoś "gotowe poda na tacy", z tą różnicą że do końca świata nie wynalezliby czegoś takiego jak net, żeby, (jak napisałeś) w nim siedzieć i jęczeć. Na marginesie dodam że "net" to też zasługa BIALEGO CZLOWIEKA.
Tu i teraz
rok temu
nawet w Emiratach nie kneblują ludzi maseczkami...co pan na to panie Mosiek Niedzielski ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić