Angelika Karpińska| 

Co się dzieje z Melanią Trump? Donald przemówił. Dziwne wypowiedzi byłego prezydenta

22

Były prezydent USA Donald Trump udzielił chaotycznych wyjaśnień na pytanie o działalność swojej żony Melanii w ciągu ostatnich 6 miesięcy. "Jest szczęśliwa, ale powściągliwa" - stwierdził.

Co się dzieje z Melanią Trump? Donald przemówił. Dziwne wypowiedzi byłego prezydenta
Donald Trump i Melania Trump (Getty Images)

Donald Trump udzielił długiego wywiadu dla Newsmax TV. Dziennikarze wspomnieli o braku aktywności publicznej Melanii po zakończeniu jego prezydentury i zapytali, co robiła przez ostatnie pół roku.

To bardzo zabawne. Jest bardzo pewną siebie osobą. Odniosła duży sukces jako modelka, była bardzo, bardzo dobra. I jest powściągliwa, ale w rzeczywistości nie jest powściągliwa. Ale jest powściągliwa, a ludzie ją kochają - odpowiedział chaotycznie Trump.

Następnie Donald Trump opowiadał o tym, jak media relacjonowały strój jego żony, gdy oglądali szkody spowodowane przez huragan Harvey. Niektórzy byli oburzeni tym, że Melania podczas wizyty w spustoszonym Teksasie miała na sobie eleganckie szpilki.

Ona czuje obowiązek bycia pięknie ubraną, w końcu reprezentuje ludzi naszego kraju, więc weszła do samolotu i wiesz, wyglądamy świetnie. Miała torbę, a w niej były trampki, dres i inne rzeczy, prawda? I została zaatakowana za pójście w ten sposób na oglądanie szkód. Szpilki stały się wielkim tematem - wspominał.

Donald Trump wychwalał Melanię w wywiadzie

Dziennikarze próbowali przejść do innego tematu, a Trump nadal chwalił swoją żonę. Opowiedział o tym, jak pomagała przy dekoracjach na Boże Narodzenie i wykonała "piękną robotę" w Białym Domu i Ogrodzie Różanym.

Ona jest bardzo wybitną osobą i ludzie to rozumieją. Naprawdę lubią naszą pierwszą damę - powiedział.

Zobacz także: Wrzawa po spotkaniu Andrzeja Dudy z Joe Bidenem. Tomasz Siemoniak komentuje

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić