aktualizacja 

Co za bałagan. Tak mieszka Kaczyński

1649

Losami Jarosława Kaczyńskiego interesuje się mnóstwo osób. Nie brakuje takich, którzy sądzą, że lider PiS i wicepremier mieszka w luksusowych warunkach. Nic bardziej mylnego!

Co za bałagan. Tak mieszka Kaczyński
Ujawniono, w jakich warunkach mieszka Jarosław Kaczyński (Getty Images)

"Super Express" postanowił zweryfikować, jak naprawdę żyje Jarosław Kaczyński. Zrelacjonowano, że prezes PiS mieszka w niemałym bałaganie.

Cóż, tego bałaganu się nie spodziewaliśmy. Z drugiej strony, kto by miał czas na sprzątanie, gdy w polityce dzieje się tyle rzeczy! - pisze "SE".

Dziennik podkreśla również, że w domu Kaczyńskiego przydałby się remont. Furtka jest zardzewiała, dach się rozlatuje, a ściany ewidentnie wymagają odświeżenia.

Przedstawiciele gazety zauważyli, że spory chaos panuje na parapetach. Ujawniono, że znajdują się tam stosy gazet, papierów i różne inne rzeczy. Pojawiają się też m.in. kaktusy.

Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński?

Może ktoś jeszcze jakimś cudem o tym nie słyszał... Jarosław Kaczyński od lat mieszka w starej willi na warszawskim Żoliborzu. Pod jego domem często odbywają się manifestacje. Właśnie dlatego w tej okolicy nie brakuje patroli policyjnych.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić