aktualizacja 

Ferdek niekiepsko pomógł Halince. Piękny gest aktora

191

Andrzeja Grabowskiego i Marzenę Kipiel-Sztukę łączy nie tylko to, że są serialowym małżeństwem. Okazuje się, że utrzymują również bardzo dobre relacje poza planem - są przyjaciółmi, którzy wspierają się w trudnych sytuacjach.

Ferdek niekiepsko pomógł Halince. Piękny gest aktora
Grabowski wspomógł Kipiel-Sztukę (akpa)

Nie tak dawno Marzena Kipiel-Sztuka mówiła w mediach, że jest praktycznie na skraju bankructwa. Jej słowa były naprawdę zatrważające. Opowiadała, że nie ma za co żyć, a ostatnie pieniądze zainwestowała w pokarm dla zwierząt.

W trudnych czasach Halince ze "Świata według Kiepskich" pomógł jej serialowy mąż Ferdek Kiepski. Gdy tylko Andrzej Grabowski dowiedział się o perturbacjach Kipiel-Sztuki, od razu się z nią skontaktował.

Od czego są przyjaciele? Właśnie od tego, że kiedy masz sytuację kryzysową, oni po prostu są - powiedział aktor w rozmowie z "Rewią".

Aktor nie ujawnił jednak, jak wsparł Kipiel-Sztukę. Wiadomo tylko tyle, że nie jest to pierwszy raz, kiedy ta para aktorów wspiera siebie nawzajem.

"Znają swoje życiowe sytuacje, problemy i rodziny"

W przerwach między zdjęciami wielokrotnie było tak, że nie mogli się nagadać. Siadali gdzieś z boku i rozmawiali. Znają swoje życiowe sytuacje, problemy i rodziny. Kiedy coś złego działo się w życiu prywatnym u Andrzeja, gdy rozpadało się jego ostatnie małżeństwo, Marzenka zawsze pierwsza była do pomocy - donosi magazyn Rewia.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić