o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

To się Kaczyński zdziwi! Krótka wiadomość od Wałęsy

57
Podziel się

Nie jest tajemnicą, że Lech Wałęsa i Jarosław Kaczyński stoją po dwóch stronach politycznej barykady. Wałęsa wielokrotnie publicznie krytykował postępowanie prezesa PiS. Tym większe zdziwienie może wywoływać to, co się stało!

To się Kaczyński zdziwi! Krótka wiadomość od Wałęsy
(Getty Images)
bDyIpOtN

Lech Wałęsa nie złożył Jarosławowi Kaczyńskiemu życzeń osobiście. Były prezydent Polski zrobił to za pośrednictwem dziennika "Super Express", któremu udzielił komentarza.

Lech Wałęsa – życzenia dla Jarosława Kaczyńskiego

Przywódca "Solidarności" został spytany o życzenia, jakie chciałby złożyć Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji nowego roku. Wałęsa wyraził nadzieję, że prezes Prawa i Sprawiedliwości będzie się cieszył dobrym zdrowiem – szczególnie w rzeczywistości pandemii COVID-19.

bDyIpOtP
Życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu po chrześcijańsku, po ludzku wszystkiego najlepszego. Dobrze mu życzę, a przede wszystkim życzę dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze w tych czasach – oświadczył Lech Wałęsa w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz także: Zobacz też: Kwaśniewski o trudnych świętach: Spędzimy je w górach w Szwajcarii
bDyIpOtV

Ostatni okres był bardzo trudny dla Lecha Wałęsy. Były prezydent nie miał chwili spokoju nawet w święta Bożego Narodzenia. Jak wyznał w rozmowie z reporterami Polsat News, boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Nie mógł sobie pozwolić nawet na obdarowanie bliskich prezentami, mimo że wcześniej był wobec nich bardzo hojny.

W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem. Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszenią – przyznał Lech Wałęsa.
bDyIpOuq
KOMENTARZE
(57)
Bogers21
2 tyg. temu
Zawsze i tylko teraz, Kiedy zbędne są słowa, Prawda ciągle umyka. Życzymy sobie nieraz, Przyjaźń całkiem nowa, By nie zapomnieć języka. Mydlić oczy Prawdzie, Sportem nazwać fałsz, Żyć nie czując życia. Wygląda ok wprawdzie, Zdradziecki to rausz, Odbiera powód bycia. Wszystko tonie płynąc, Nic się nie utrzyma, Nawet słońce spłonie, Z cierpienia słynąc, Wejżysz w nią oczyma, Dołączą uszy, dłonie. Wszystko ceną wolności, Oddaj dobrowolnie wolę, Pozbądź się języka. Nie szukając litości, Graj przypisaną rolę, Wszystko i tak znika.
JarekXXIwieku
2 tyg. temu
No cóż... wiele czynników wywołuje przemyślenie spraw i zmianę optyki. Czy coś się stało czy to tylko gierka polityczna, psztyczek w nos, próba ocieplenia wizerunku? A może odmawiają mu płatnych wystąpień przez sposób bycia i to właśnie chce zmienić, jednocześnie komunikując światu: "halooo tam na górze, zaproście mnie znowu, już nie wypluwam z siebie żółci, bedzie dobrze, zapłaćcie mi!" Powinien jeszcze życzyć kobietom wszystkiego najlepszego, wycofując się z debilizmów, które na ich temat wygłąszał.. oraz wszystkich homoseksualistów.. kogo on nie zmieszał ostatnio z błotem? Być ikoną nie jest łatwo, bo za wielkimi czynami i rozgłosem nie poszedł wielki sposób myślenia ani wielki sposób patrzenia na świat i ludzi. Szkoda.
Holek
2 tyg. temu
Też bym chciał zostać Bankrutem tylko z prezydencką emeryturą.
bDyIpOur
zocha
2 tyg. temu
Ja jako emerytka z niską emeryturą jeszcze nie jestem bankrutem to może pan W. zamieni się ze mną na emerytury.
Bolesław
2 tyg. temu
Emeryturka prezydencka, nobel i wiele innych dodatków. Ja mam 1600 zł emerytury. Chcesz się zamienić??
Najnowsze komentarze (57)
joginka
4 dni temu
Powiem tak ,wstydziłby się.Z tego wniosek ,że biedy nie cierpi ,człowiek biedny nie użala się nad sobą tak ażeby o tym wiedział cały świat.
Kula52
5 dni temu
Wszystkiego naj... na emeryturze ( juz )
Jolantapaclaw
5 dni temu
A może tak skrzyknąć zrzutę na SYMBOL PRZEMIAN DZIEJOWYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE? MOŻNA P. WAŁĘSIE ODDAĆ JEDNO... POMÓGŁ NIE ZASZKODZIŁ W ODPOWIEDNIM CZASIE! POMOC CZŁOWIEKOWI KTÓRY DAŁ NAM POLAKOM I POLSCE CO UMIAŁ... ZASTANÓWCIE SIĘ... NIEWIELU PO LAKOW NA TO ZA SŁUGUJE!!!
Kulawikowa
2 tyg. temu
To, to jeszcze nic, ale publiczna namowa do prostytucji i to w mediach społecznościowych na stronie o2? Ooooo! To jest dopiero coś!!!
Bolesław
2 tyg. temu
Emeryturka prezydencka, nobel i wiele innych dodatków. Ja mam 1600 zł emerytury. Chcesz się zamienić??
Człowiek
2 tyg. temu
No dobra? I w czym problem? Chyba trudno oczekiwać, że spotka się z Jarkiem osobiście skoro mamy pandemię?
Kejt
2 tyg. temu
Pan Kaczyński na pewno się zdziwi że Wałęsie zabrakło pieniędzy to inni emeryci jakoś sobie radzą a mają duuużo mniej.Wstyd
Ktos
2 tyg. temu
To tak jak ja .. i nie rozpaczam z tego powodu
bDyIpOuj
bzz
2 tyg. temu
Facet który nie umie zadbać o własny ubiór, uzębienie, dom, chce urządzać życie 40 mln-ego kraju, te jego pseudo mądre i dobre frazesy początkowo działają, zacznij je wdrażać w życie a skończysz z depresją biczując się psychicznie
myciol
2 tyg. temu
Mówią , że człowiek na starość mądrzeje....
zwykły Polak
2 tyg. temu
Ah, jacy ci wielcy są biedni!!!! Ciągle tylko piszą - na różnych portalach, o biednych celebrytach co nie mają na chleb. A co mają powiedzieć zwykli obywatele, którzy utrzymują siebie i rodzinę z najniższej krajowej? Nam musi wystarczyć na opłaty, na lekarza i leki, na życie i na cały miesiąc. Może czas przestać żyć ponad miarę!!!
indyk
2 tyg. temu
Jak już to PAN Kaczyński.
Marcel
2 tyg. temu
Jak to możliwe żeby człowiek z przeszłością Wałęsy został bankrutem? Gdzie są dzieci wychowane w chrześcijański prawy sposób? Gdzie jest nagroda Nobla? Gdzie rozsądek i myślenie o przyszłości? Ten człowiek miał wykłady na uczelniach? O czym? Chyba nie o ekonomii. Jak daleko trzeba upaść żeby publicznie prawić o swoich prywatnych problemach? A może napiszę książkę? Co za dziwne czasy. Żadnych hamulców i wstydu
kumpel
2 tyg. temu
placz i zgrzytanie zebow bedzie
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić