Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EKO
|

To się Kaczyński zdziwi! Krótka wiadomość od Wałęsy

58
Podziel się

Nie jest tajemnicą, że Lech Wałęsa i Jarosław Kaczyński stoją po dwóch stronach politycznej barykady. Wałęsa wielokrotnie publicznie krytykował postępowanie prezesa PiS. Tym większe zdziwienie może wywoływać to, co się stało!

To się Kaczyński zdziwi! Krótka wiadomość od Wałęsy
(Getty Images)
bFdTBjSJ

Lech Wałęsa nie złożył Jarosławowi Kaczyńskiemu życzeń osobiście. Były prezydent Polski zrobił to za pośrednictwem dziennika "Super Express", któremu udzielił komentarza.

Lech Wałęsa – życzenia dla Jarosława Kaczyńskiego

Przywódca "Solidarności" został spytany o życzenia, jakie chciałby złożyć Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji nowego roku. Wałęsa wyraził nadzieję, że prezes Prawa i Sprawiedliwości będzie się cieszył dobrym zdrowiem – szczególnie w rzeczywistości pandemii COVID-19.

bFdTBjSL
Życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu po chrześcijańsku, po ludzku wszystkiego najlepszego. Dobrze mu życzę, a przede wszystkim życzę dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze w tych czasach – oświadczył Lech Wałęsa w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz także: Zobacz też: Kwaśniewski o trudnych świętach: Spędzimy je w górach w Szwajcarii
bFdTBjSR

Ostatni okres był bardzo trudny dla Lecha Wałęsy. Były prezydent nie miał chwili spokoju nawet w święta Bożego Narodzenia. Jak wyznał w rozmowie z reporterami Polsat News, boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Nie mógł sobie pozwolić nawet na obdarowanie bliskich prezentami, mimo że wcześniej był wobec nich bardzo hojny.

W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem. Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszenią – przyznał Lech Wałęsa.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdTBjTm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(58)
Babka
rok temu
Ja mam 1.342zl emerytury. Wychowałam 2 dzieci, które ukończyły po 2 fakultety. Żyje i nie narzekam. Od 9 lat choruje na raka A przed rokiem owdowialam. Myślę, że tacy ludzie jak ten pan żyją w oderwaniu od rzeczywistości. Nie wiem, może liczą na zrzutke narodowa?
joginka
rok temu
Powiem tak ,wstydziłby się.Z tego wniosek ,że biedy nie cierpi ,człowiek biedny nie użala się nad sobą tak ażeby o tym wiedział cały świat.
Kula52
rok temu
Wszystkiego naj... na emeryturze ( juz )
bFdTBjTn
Jolantapaclaw
rok temu
A może tak skrzyknąć zrzutę na SYMBOL PRZEMIAN DZIEJOWYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE? MOŻNA P. WAŁĘSIE ODDAĆ JEDNO... POMÓGŁ NIE ZASZKODZIŁ W ODPOWIEDNIM CZASIE! POMOC CZŁOWIEKOWI KTÓRY DAŁ NAM POLAKOM I POLSCE CO UMIAŁ... ZASTANÓWCIE SIĘ... NIEWIELU PO LAKOW NA TO ZA SŁUGUJE!!!
Kulawikowa
rok temu
To, to jeszcze nic, ale publiczna namowa do prostytucji i to w mediach społecznościowych na stronie o2? Ooooo! To jest dopiero coś!!!
Bolesław
rok temu
Emeryturka prezydencka, nobel i wiele innych dodatków. Ja mam 1600 zł emerytury. Chcesz się zamienić??
Człowiek
rok temu
No dobra? I w czym problem? Chyba trudno oczekiwać, że spotka się z Jarkiem osobiście skoro mamy pandemię?
Kejt
rok temu
Pan Kaczyński na pewno się zdziwi że Wałęsie zabrakło pieniędzy to inni emeryci jakoś sobie radzą a mają duuużo mniej.Wstyd
Ktos
rok temu
To tak jak ja .. i nie rozpaczam z tego powodu
bzz
rok temu
Facet który nie umie zadbać o własny ubiór, uzębienie, dom, chce urządzać życie 40 mln-ego kraju, te jego pseudo mądre i dobre frazesy początkowo działają, zacznij je wdrażać w życie a skończysz z depresją biczując się psychicznie
myciol
rok temu
Mówią , że człowiek na starość mądrzeje....
zwykły Polak
rok temu
Ah, jacy ci wielcy są biedni!!!! Ciągle tylko piszą - na różnych portalach, o biednych celebrytach co nie mają na chleb. A co mają powiedzieć zwykli obywatele, którzy utrzymują siebie i rodzinę z najniższej krajowej? Nam musi wystarczyć na opłaty, na lekarza i leki, na życie i na cały miesiąc. Może czas przestać żyć ponad miarę!!!
indyk
rok temu
Jak już to PAN Kaczyński.
bFdTBjTf
Marcel
rok temu
Jak to możliwe żeby człowiek z przeszłością Wałęsy został bankrutem? Gdzie są dzieci wychowane w chrześcijański prawy sposób? Gdzie jest nagroda Nobla? Gdzie rozsądek i myślenie o przyszłości? Ten człowiek miał wykłady na uczelniach? O czym? Chyba nie o ekonomii. Jak daleko trzeba upaść żeby publicznie prawić o swoich prywatnych problemach? A może napiszę książkę? Co za dziwne czasy. Żadnych hamulców i wstydu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić