aktualizacja 

Co zrobić, gdy spowiedź jest za głośna? Ksiądz zdradza sposób

61

Ksiądz Sebastian Picur, który w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie, w ostatnim czasie odpowiedział na kolejne pytanie internautów. Co zrobić, gdy spowiedź jest za głośna? Duchowny swoim wpisem nie pozostawił złudzeń.

Co zrobić, gdy spowiedź jest za głośna? Ksiądz zdradza sposób
Co zrobić gdy spowiedź jest za głośna? Słynny ksiądz ma radę (Tiktok)

Spowiedź to jeden z sakramentów świętych w Kościele katolickim. Szczególnie przed świętami Bożego Narodzenia, jest ona bardzo ważna dla wielu katolików. Jej celem jest wyznanie grzechów i uzyskanie rozgrzeszenia od Boga.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cudzołóstwo na polskiej wsi pańszczyźnianej. Tak karano za rozwiązłość

Jedna z internautek żaliła się, że była u spowiedzi i ksiądz tak głośno mówił, że z pewnością słowa duchownego słyszeli wszyscy ludzie. Co na to Sebastian Picur? Ksiądz z Krosna ma radę dla innych osób, które znajdą się w podobnej sytuacji jak internautka.

W takiej sytuacji należy poprosić księdza, aby mówił ciszej. Niekiedy trudno jest księdzu wyczuć głośność mowy - powiedział na TikTiku popularny duchowny.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Słynny ksiądz z TikToka

Ksiądz Sebastian Picur jest prawdziwą gwiazdą TikToka. Jego konto obserwuje ponad pół miliona osób. Na co dzień służy w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. W jednym z wywiadów duchowny podkreślił, że nie spodziewał się takiego odbioru w mediach społecznościowych, gdy zaczynał tę przygodę.

Duchowny z TikToka często rozwiewa wątpliwości internautów na tematy związane z religią chrześcijańską. Jego konto w mediach społecznościowych jest przestrzenią, w której internauci dyskutują o wierze i Kościele.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić