aktualizacja 

Cymański wychodził z kościoła. Takiego traktowania się nie spodziewał

577

Przy kościele poseł Solidarnej Polski i Tadeusz Cymański niespodziewanie został zaatakowany słownie przez młodego mężczyznę. Zdarzenie polityk Zjednoczonej Prawicy zrelacjonował na antenie Polsatu News. Pokusił się też o wskazanie przyczyny takiego incydentu.

Cymański wychodził z kościoła. Takiego traktowania się nie spodziewał
Tadeusz Cymański (AKPA)

Incydent Tadeusz Cymański opisywał w programie "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii". Okazuje się, że przykra historia przytrafiła mu się przy kościele św. Jakuba w Tolkmicku. Wychodząc z kościoła, nie przypuszczał, że spotka go coś takiego.

Przy wyjściu z kościoła spotkałem młodego mężczyznę, który wygarnął mi słowami "Wszyscy będziecie siedzieć" - mówił poseł Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry na antenie Polsatu News.

Cymański zaatakowany. "Napięta atmosfera"

Tadeusz Cymański pokusił się o stwierdzenie, że za to wydarzenie odpowiada "napięta atmosfera polityczna w kraju". Zaznaczył też, że "to nie czas i miejsce", a poza tym wyznał, że jest tym zaniepokojony.

Wcześniej również relacjonował podobne wydarzenia ze swoim udziałem. Przed kilkoma miesiącami w RMF FM mówił o incydencie na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Jakiś człowiek na Dworcu Centralnym, może nie narzędziem, ale słowem, tak potraktował mnie publicznie, za ten lex TVN: "Ty nikczemniku!" - opowiadał Cymański.
Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić