Czarne urządzenie pod samochodem. Mechanik oniemiał

168

Mechanik podczas kontroli pojazdu znalazł tajemnicze czarne urządzenie na podwoziu auta klientki. Kobieta już wcześniej obawiała się, że śledzi ją były partner. Mechanik przyznał, że nie spodziewał się, że "ludzie są zdolni do takich rzeczy".

Czarne urządzenie pod samochodem. Mechanik oniemiał
Tajemnicze urządzenie na podwoziu pojazdu. (TikTok)

Mechanik z USA nie wierzył własnym oczom, gdy zobaczył pod samochodem klientki to urządzenie. Nagrał filmik na TikToka, na którym podzielił się z widzami swoim odkryciem. Wideo obejrzały ponad 3 miliony internautów.

Mechanik zdjął tajemniczy przyrząd z samochodu i sprawdził jego kod QR w internecie. Jego obawy potwierdziły się, było to urządzenie śledzące.

Klientka zostawiając w warsztacie auto do przeglądu zamieściła nietypową uwagę. Poprosiła, by ten, kto zajmie się jej samochodem, przejrzał go dokładniej niż zwykle. Bała się, że jej były agresywny chłopak mógł podłożyć jej urządzenie śledzące.

Niestety nie myliła się. Mechanik na nagraniu przyznał, że nie sądził, że ludzie są zdolni do takich rzeczy. Na koniec powiedział: "Będziesz miał kłopoty kolego". Film spotkał się z wieloma reakcjami internautów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jedna z komentujących przyznała, że sama obawiała się, że jest śledzona. Niestety dopiero trzeci fachowiec, którego poprosiła o pomoc, zajął się sprawą na poważnie. Autor nagrania ma nadzieję, że dzięki temu wideo więcej osób nie będzie bagatelizowało takich obaw i zgłoszeń. Można uratować komuś życie.

Zobacz także: Jarosław Gowin kontra Adam Bielan. Antoni Dudek dobitnie ocenia
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić