aktualizacja 

Czegoś takiego jeszcze nie było. Joe Biden właśnie to ogłosił

660

Joe Biden powoli przejmuje amerykańskie stery. Ogłosił właśnie skład nowego zespołu prasowego. Takiego jeszcze w historii USA nie było.

Czegoś takiego jeszcze nie było. Joe Biden właśnie to ogłosił
(Getty Images)

Już w styczniu Joe Biden oficjalnie przejmie prezydenckie stery USA. Prezydent elekt zbiera właśnie swoje zespoły, które będą pracować w Białym Domu. Ogłosił właśnie skład zespołu prasowego. Takiego jeszcze w historii USA nie było.

Z dumą ogłaszam dziś powstanie pierwszego zespołu ds. komunikacji w Białym Domu, składającego się wyłącznie z kobiet - powiedział Joe Biden.

Grupę zdominowały kobiety. Joe Biden zdecydował, że kwestiami komunikacji będą zajmować się właśnie one. Kate Bedingfield, była zastępczyni dyrektora ds. komunikacji kampanii Bidena, będzie kierowała całym zespołem. Sekretarzem ma być Jen Paski, która pracowała już w biurze Baracka Obamy.

To wykwalifikowane i doświadczone specjalistki od komunikacji, które wniosą różnorodne perspektywy do swojej pracy i wspólnie zaangażują się w odbudowę tego kraju - argumentuje swój wybór Biden.

W gabinecie Kamili Harris za komunikację również odpowiedzialne będą kobiety. Biura prasowe to jedyne biura, które nie wymagają zatwierdzenia Senatu. Zespoły, które chce powołać Biden do życia, mają "odzwierciedlać powrót Ameryki do czasów świetności".

Zobacz także: Weto Polski i Węgier. Europoseł PO przeczytał list premierów. Wskazuje na wagę doboru słów
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić