Czołowe zderzenie osobówki z tirem. Koszmarne zdjęcia auta, którym jechała kobieta

0

W Kozicach Dolnych (woj. lubelskie) doszło do przerażającego wypadku. Jadąca samochodem osobowym kobieta czołowo zderzyła się z tirem podczas wyprzedzania na łuku drogi.

Czołowe zderzenie osobówki z tirem. Koszmarne zdjęcia auta, którym jechała kobieta
Na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia (Policja)

Do niepokojącego zdarzenia doszło 3 października ok. godziny 13:00. To właśnie niedługo później dyżurny świdnickiej komendy został powiadomiony, że na łuku drogi w miejscowości Kozice Dolne samochód osobowy czołowo zderzył się z tirem.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie przybyły służby ratunkowe. Policjanci ustalili, że kierująca czerwoną toyotą kobieta podjęła manewr wyprzedzania pojazdów na łuku drogi, przez co wjechała wprost na tira. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd 41-letniej mieszkanki Warszawy został doszczętnie zniszczony i wylądował na poboczu.

Niestety kobieta została zakleszczona we wraku pojazdu. Strażacy musieli użyć specjalnego sprzętu, aby ją stamtąd wydobyć. Poszkodowana została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Kierowca tira nie odniósł żadnych obrażeń. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Zobacz także: Ważna rozprawa TK. Kąśliwy komentarz polityka opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić