Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Czterolatek uciekł z przedszkola. Zauważyli go kierowcy

84
Podziel się

4-letni chłopiec uciekł z przedszkola w Bytowie. Dziecko wymknęło się spod opieki przedszkolanek. Przemarznięty wędrowiec szedł wzdłuż ruchliwej drogi.

Czterolatek uciekł z przedszkola. Zauważyli go kierowcy
Chłopiec uciekł z przedszkola (Policja)
bEJLUAEl

12 stycznia w Bytowie doszło do niecodziennej sytuacji. Pewien kierowca zauważył przy ruchliwej drodze 4-latka. Na miejsce został wysłany patrol policji. Dziecko było przemarznięte i przemoczone. Pomimo niskiej temperatury na dworze, nie miało czapki i rękawiczek. Funkcjonariusze zaopiekowali się chłopcem.

Policja wyjaśniła sprawę chłopca. Udało się skontaktować z jego rodzicami. Okazało się, że dziecko powinno przebywać w tym czasie w przedszkolu. Policjanci niezwłocznie udali się do wskazanej przez opiekunów placówki. Ustalono, że przedszkolanka zajmująca się 4-latkiem najprawdopodobniej nie zauważyła, że maluch samodzielnie opuścił budynek.

bEJLUAEn

Policja z Bytowa bada okoliczności zdarzenia. Przedszkolanka może spotkać się z przykrymi konsekwencjami swojego zaniedbania. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez osobę, która sprawuję opiekę, grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Zobacz także: Zobacz też: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJLUAEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(84)
Zwiewacz
9 miesięcy temu
Ja zwiałem z jednej czy z dwóch lekcji w pierwszej klasie i jakoś żyję, bo poszedłem do domu, a nie na gigant.
🤔🤔🤔
9 miesięcy temu
Ja zwiałam z domu jak miałam 3. Nie wiem dlaczego. Dobrze ze mnie znaleźli
endriu
9 miesięcy temu
Ja też w tym wieku zwiałem z przedszkola. 42 lata temu
bEJLUAEP
Marcys
9 miesięcy temu
Skąd ja to znam Przed lekcjami prowadziłam brata do przedszkola Zaprowadziłam ,rozebrałam ,papa otwieram drzwi na grupę młody wchodzi .Wracalam się po dwa razy bo zawsze znalazł z kolegą sposób aby wymknąć się. Znajoma nauczycielką nie raz przepraszała rodziców ,że nie upilnowała. Koledzy z klasy mieli ubaw .Lekcje i o Marcys ,, niebieska kurteczka,, dopadam okna i mój mały braciszek pędzi do domu . Wypad z klasy (bez pytania czy mogę ) i pędem złapać zbiega .W przedszkolu panika był i nie ma .Okno tylko w suterenie otwarte.Prawie rok tak nas ćwiczył.Bylo nawet tak ,że lekcje na parterze kolega o holender młody i wyskakuje oknem Oczywiście mój brat idzie domku .Pół roku co najmniej dwa razy na miesiąc potrafił ,, zatęsknić,,i zwiać sposób zawsze znalazł .Gdy jako dorosły spotkał Panią nauczycielkę bez ogródek powiedziała ,że wczesna siwizna i dolegliwości nerwicowe to takich dwóch sprawka
Invader7
9 miesięcy temu
Szczęście, że nie błąkał się w pobliżu kościoła, bo już był by zgwałcony.
Spacerek
9 miesięcy temu
Raz widziałem 3 przedszkolanki na spacerze z grupką przedszkolaków takich 4-latków i wszystkie maluchy były na takich szelkach jak pieski. Teraz wiem dlaczego.
Lala
9 miesięcy temu
Dziwne. W przedszkolu do którego chodzi moje dziecko drzwi są zamykane na klucz. Wpuszczają rodziców przez chwilę około 12:00 i od 14:45. W innych godzinach nie ma prawa, żeby drzwi były otwarte.
ryzyk fizyk
9 miesięcy temu
Ja dziękuję za taką robotę. A i trzeba nie mieć wyobraźni żeby wysyłać dziecko do przedszkola. Rodzice nie potrafią przypilnować swojego jednego dziecka a co dopiero 1 kobieta całą grupę. Ile to już dzieci wypadło z okna w tym roku?
oleni
9 miesięcy temu
No proszę, a jest jakiś rodzic, któremu dziecko nie uciekło albo się skutecznie nie schowało?
sou
9 miesięcy temu
29 lat temu mój syn z 4 ma kolegami uciekł z przedszkola , schowali się w krzakach i potem jak grupy weszły do przedszkola to poszli z chorym chomikiem do weterynarza, nie powiem co się rozpętałow przedszkolu. Ich pani akurat nie było bo wyszła gdze s i było zastępstwo nauczycielki z innej grupy i stąd taka sytuacja zaistniała.
sou
9 miesięcy temu
powiem wam jaki jest problem panie naauczycielki masowo kopca paierochy i wychodzą często na papierosa i zostaje pomoc nauczyciela, albo pani tzw. woźna z dziećmi taka prawda
Barbara
9 miesięcy temu
DAC cialu pedagogicznemu podwyzki zasluguja w stu procentach !
janina
9 miesięcy temu
No tak zapewne dzieci było bardzo dużo i nie zauważyła biorąc pod uwagę że są ferie zimowe i dzieciaków jest mniej.Po prostu zaniedbanie z jej strony i tyle
bEJLUAEH
błysk
9 miesięcy temu
a dlaczego drzwi wejściowe były otwarte ????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić