Zniknęła z "Wiadomości" TVP. Nieoficjalne informacje o Danucie Holeckiej

898

Danuta Holecka po raz ostatni pojawiła się w "Wiadomościach" TVP1 pod koniec kwietnia. Czy wróci do prezentowania wiadomości? Najnowsze informacje w tym zakresie przedstawia portal wirtualnemedia.pl.

Zniknęła z "Wiadomości" TVP. Nieoficjalne informacje o Danucie Holeckiej
Danuta Holecka (AKPA)

Wirtualnemedia.pl dowiedziały się, że prowadząca "Wiadomości" korzysta z zaległego i bieżącego urlopu. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że do pracy powróci w okolicach połowy czerwca.

Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany - usłyszał portal wirtualnemedia.pl w Telewizji Polskiej.

Fani Danuty Holeckiej mogli się zaniepokoić, bo w "Wiadomościach" nie widzieli jej już od końca kwietnia. Obecnie główne wydania tego programu o 19:30 prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk.

Danuta Holecka pracuje w TVP od ponad 30 lat

Danuta Holecka z Telewizją Polską jest związana od przeszło 30 lat. W tym okresie prowadziła zarówno główne, jak i boczne wydania "Wiadomości". Została od tego odsunięta jesienią 2010 roku, kiedy to dziennikiem zaczęła kierować Małgorzata Wyszyńska.

Do serwisu wróciła w styczniu 2016 roku. Stało się to po tym, jak prezesem TVP został Jacek Kurski. W maju 2019 roku Holecka zaczęła pełnić funkcję szefowej "Wiadomości".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić