Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w ciąży. "Przeszłam chemioterapię"

22

Martyna Wojciechowska wrzuciła do sieci fotografię, na której eksponuje ciążowy brzuch. Wykonano ją wtedy, gdy oczekiwała narodzin córki, Marysi. Do zdjęcia załączyła bardzo mocny wpis. Ujawniła, z jakimi problemami się zmagała, zanim została mamą. Gwiazda traciła ciążę i ciężko zachorowała.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w ciąży. "Przeszłam chemioterapię"
Martyna Wojciechowska (akpa)

Dziś córka Martyny Wojciechowskiej - Maria - ma już 13 lat. W Dzień Matki prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" opublikowała emocjonalny wpis. Opisała w nim swoje macierzyństwo.

Wojciechowska nie ukrywa, że bycie mamą to dla niej "najważniejsza podróż". Okazała się ona dla niej "całkiem niespodziewana". To za sprawą trudnej przeszłości i jednej z diagnoz lekarskich.

Mam za sobą trudne doświadczenia, straciłam ciążę, przeszłam chemioterapię i ciężką operację, po której usłyszałam, że raczej dzieci mieć nie będę - wyznała Wojciechowska.

Później zaznaczyła, że po prostu pogodziła się z takim stanem rzeczy. - I nagle stał się cud. W wieku 33 lat zaszłam w ciążę - dodała podróżniczka, zdradzając jednocześnie, że do narodzin dziecka przygotowywała się bardzo sumiennie. Mimo to pojawienie się na świecie córeczki było ogromnym przeżyciem i wyzwaniem.

I wtedy okazało się, że nijak się nie przygotowałam się do roli mamy. Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze wyobrażenia. Kto z Was zna to uczucie? Mania płakała, ja płakałam z nią, obie nie spałyśmy, wciąż myślałam, że wszystko robię źle, że nie potrafię sprostać. Aż zrozumiałam, że robię to, co mogę, najlepiej, jak potrafię. Że... jestem wystarczająco dobrą mamą! - podkreśliła.

Jaką matką jest Martyna Wojciechowska?

Gwiazda TVN zdradziła, że stara się dawać córce możliwość rozwijania własnych pasji. Ponadto usiłuje zapewniać jej wsparcie.

Dla mnie bycie mamą to największe szczęście. Ale też rozumiem i szanuję kobiety, które postanowiły wybrać inną drogę - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić