o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Dawid Podsiadło nie wytrzymał. "Walczcie z wirusem, nie z Kobietami!"

16
Podziel się

W Polsce wrze po tym, jak Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok ws. aborcji. Reaguje między innymi środowisko celebrytów. "Trudno mi od wczoraj znaleźć właściwe słowa, bo do głowy przychodzą tylko te niecenzuralne" - napisał Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło nie wytrzymał. "Walczcie z wirusem, nie z Kobietami!"
Dawid Podsiadło skomentował wyrok Trybunału Konstytucyjnego (ONS)
bECBQDfp

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego odbił się olbrzymim echem. Przypomnijmy, że orzeczono, iż dotychczasowe przepisy, regulujące przerwanie ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu, są niezgodne z Konstytucją.

Ten werdykt jest szeroko komentowany. Również przez gwiazdy. Rozgoryczenia nie kryją m.in. Joanna Koroniewska, Julia Wieniawa, Martyna Wojciechowska czy Barbara Kurdej-Szatan.

bECBQDfr

Z kobietami solidaryzują się przedstawiciele płci przeciwnej. Głos w tej sprawie zabrali m.in. Kuba Wojewódzki, Mateusz Damięcki oraz Michał Piróg.

Dawid Podsiadło też protestuje

Kolejnym artystą, który nie zgadza się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego jest Dawid Podsiadło. Zamieścił on w mediach społecznościowych krótki, ale wymowny wpis.

Trudno mi od wczoraj znaleźć właściwe słowa, bo do głowy przychodzą tylko te niecenzuralne. Poniższe napisałem już kilka miesięcy temu, ale nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy. Walczcie z wirusem, nie z Kobietami! - podkreślił na Facebooku.
bECBQDfx
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECBQDfS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Thor
11 miesięcy temu
KONSTYTUCJA , miejcie żal do Kwaśniewskiego za to że podpisał .
mak
11 miesięcy temu
jak pragnę zdrowia co to za gwiazda Pan Podsiadło na czym On gra? a może baseball, bo na żużlu na pewno nie jeździ
Darek
11 miesięcy temu
Głupio gada ten Podsiadło
bECBQDfT
omena
11 miesięcy temu
"Trudno mi od wczoraj znaleźć właściwe słowa, bo do głowy przychodzą tylko te niecenzuralne..." Czyli właściwe
Gość
11 miesięcy temu
Jak mają walczyć z wirusem, skoro większość nie przestrzega obostrzen sanitarnych?
Paulus
11 miesięcy temu
No koleś, wyszedł brak kultury i ubogie słownictwo. Jest takie powiedzenie, gdzie diabeł nie może, tam kobietę pośle, hm.
Polus
11 miesięcy temu
I przemówił artysta od siedmiu boleści wydaje z się nie dźwięki jakby go coś bolało najpierw lgbt teraz to prawie polityk
🤾‍♀️
11 miesięcy temu
On też czuje się kobieta🤣
Gregor
11 miesięcy temu
CZY wy już w redakcji naprawdę nie macie lepszych ekspertów? Brak mi tylko tu Michała Szpaka, acha i Goni Majdan ale ona ma kwarantannę!
Vvbm
11 miesięcy temu
zajmij się lepiej swoją dziedzina a nie wtrącaj się do polityki bo my matki które mają dzieci niepełnosprawne które kochają nie wybacza Ci tego jak Ci nie wstyd
Swojak
11 miesięcy temu
Dawid Podsiadło dobrze mówi i wie co mówi ja bym chciał zobaczyć przeciwnika aborcji z ruchów, pro Life, jak opiekują się dziećmi urodzonymi z gwałtu lub innego przestępstwa albo dziećmi nieuleczalnie chorymi
AAA
11 miesięcy temu
Przecie aborxja jest niekonstytucyjna tak jak maseczki
Basia
11 miesięcy temu
przede wszystkim,to jest celowo zrobiona zadyma z antyaborcją.Ponieważ wprowadzili"przy okazji" zarazy,zakaz zgromadzeń!Żeby wykluczyć marsze,strajki,manifestacje!!! a druga kwestia,to pudrowanie swojego nieudacznictwa w rządzeniu i walce z zarazą!
bECBQDfL
Dggukn
11 miesięcy temu
Dokładnie ,resortowe dziecko hehe
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić