Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Demonstracje antyszczepionkowców w Niemczech. Są ranni policjanci

119
Podziel się:

Kilka tysięcy osób w Niemczech wzięło udział w protestach przeciwko obostrzeniom sanitarnym. Demonstrujący sprzeciwiali się także obowiązkowym szczepieniom na COVID-19. Jak podaje portal NDR, w starciach rannych zostało sześciu policjantów.

Demonstracje antyszczepionkowców w Niemczech. Są ranni policjanci
W Niemczech odbyły się liczne demonstracje antyszczepionkowców (PAP, EPA, Constantin Zinn)

W poniedziałek wieczorem w blisko 25 miastach w Meklemburgii-Pomorzu Przednim odbyły się wiece i demonstracje. W sumie wzięło w nich udział ok. 10 tys. uczestników. Najliczniejsze protesty miały miejsce w Schwerinie i w Neubrandenburgu.

Obrzucili policjantów petardami. Sześciu funkcjonariuszy zostało rannych

W Rostocku przez miasto przemaszerowało kilka większych grup – podaje NDR. Pojawili się m.in. sympatycy skrajnej prawicy oraz pseudokibice "szukający bezpośredniej konfrontacji z policją". Obrzucili oni funkcjonariuszy petardami. Rannych zostało łącznie sześciu mundurowych.

Protesty koronasceptyków w Niemczech. Pojawiły się kontrdemonstracje

Protesty koronasceptyków odbyły się także w Wismarze, Pasewalku, Waren, Anklam, Guestrow, Greifswaldzie i Neustrelitz. – Z wyjątkiem kilku naruszeń dotyczących braku masek, demonstracje te przebiegły spokojnie – przekazała niemiecka policja.

W Rostocku, Greifswaldzie, Neubrandenburgu i Anklam miały także miejsce kontrdemonstracje. W Stralsundzie uczestnicy wiecu zapalili znicze, upamiętniające ofiary koronawirusa.

Obejrzyj także: Ferie zimowe bez zakażenia COVID-19? "Jak najszybciej przyjąć dawkę przypominającą"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(119)
smok wawelski
4 miesiące temu
mam nadzieje ze Polacy sie nie dadza spacyfikowac covidovca i zachowamy resztki wolnosci...kto chce niech sie szczepi.nikogo nie wolno zmuszac bedziemy tego bronic
Gosć
4 miesiące temu
Niedługo w każdym kraju to się zacznie. Wymyślili plandemię ściemę i rozpieprzają gospodarkę pod jej płaszczykiem. Niedługo znowu zostaną ruiny i od nowa będziemy wszystko budować. Katastrofa. Rządzący w krajach unii rozwalili wszystko co się dało
XYZ
4 miesiące temu
Ci którzy nie są królikami doświadczalnymi i nazywani są antyszczepionkowcami nie powinni głosować na tych którzy zmuszają ich do czegoś czego nie chcą
XYZ
4 miesiące temu
W Polsce ok 50% ludzi jest nie skalanych eliksirem śmierci. To jest 50% ludzi którzy nie zagłosują na tych którzy łamią prawa demokracji i zmuszają do przyjmowania śmiercionośnego preparatu
Juhas
4 miesiące temu
Mogli sobie te 5000 hełmów zostawić. Niepotrzebnie wysyłali to badziewie na Ukrainę - chyba, że dla jaj.
zagrożenie up...
4 miesiące temu
Płaskoziemcy się covid-19 nie boją, bo wiadomo im jest nie od dzisiaj, że to nie infekcja covid-19 jest groźna, lecz upadek z krawędzi ziemi w otchłań, w jaką się spada, gdy tylko postawi się nieopatrznie stopę poza krawędzią planety.
Aleksander
4 miesiące temu
W Polsce też niedługo tak będzie jak tak dalej Niedzielski będzie naciskał na ludzi bo jak i ile można znosić upodlanie i poniewieranie przez tego gościa.
Borys
4 miesiące temu
Widać że Putin pozostawił w DDR szerokie wpływy.
Róła
4 miesiące temu
Dziwne, że najgłupsi, najgłośniej krzyczą tam, gdzie ruskie pół wieku trzymały wszystko pod butem. Przypadek?
HerrFlick
4 miesiące temu
Wszystko to tereny zrabowane przez Niemców Słowianom Połabskim (Obodrzycom). Wielu mieszkańców tych obszarów ma tego świadomość. Prawie każda wiocha i wiele miast ma nazwy słowiańskie, łatwe do odszyfrowania przez nas. Z nami notabene miało się stać to samo.
Lolololololol...
4 miesiące temu
W każdej populacji znajdzie się głośna grupa irracjonalnych osobników... Niemniej, kilka tysięcy uczestników manifestacji w skali narodu liczącego dziesiątki milionów obywateli to niemal nic:) Podatni na manipulację wrogów Unii Europejskiej pajace zasługują jedynie na współczucie.
pobudka
4 miesiące temu
Przecież to niemiecki biznes. Dzięki firmom BionTech i Pfizer niemiecki PKB był w miarę dobry. Oni mają gdzieś zdrowie i życie ludzi, biznes, pieniądz najważniejszy. Obudźcie się.
Piąty sort
4 miesiące temu
A według propagandy tylko w Polsce taki zacof! Nie jest źle! 🤣
Radek
4 miesiące temu
To nie są antyszczepionkowcy! To są ludzie którzy walczą o resztki swojej wolności!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić