Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Ten pies rozkłada na łopatki. 20 mln wyświetleń

1

Janeiza, właścicielka uroczego szpica miniaturowego, postanowiła spłatać mu psikusa. Zamiast jak zwykle wypełnić miseczkę psiaka karmą po brzegi, postanowiła wrzucić do niej tylko dwa chrupki. Pupil nie przyjął tego zbyt dobrze. Jego reakcja rozczuliła internautów z całego świata.

Ten pies rozkłada na łopatki. 20 mln wyświetleń
(TikTok)

Nagranie z udziałem szpica miniaturowego pochodzi z Tajlandii. Piesek o imieniu Pao grzecznie czekał na posiłek, jednak ku swojemu zaskoczeniu odkrył, że miseczka jest praktycznie pusta.

Znalazł w misce tylko dwa chrupki. Reakcja psa bawi do łez

Pao z niedowierzaniem patrzył na zawartość miski – tylko dwa chrupki. Zdenerwowany pupil najpierw zaprezentował swojej opiekunce kły, a później z wściekłością wywrócił miseczkę. Pies zrobił to z takim impetem, że potoczyła się ona po podłodze.

Nigdy nie widziałam takiej REAKCJI.
Pao: "czyyy tyyy żartujeeesz człowieeeku?"
Umieram, nie mogę oddychać ze śmiechu – komentowali materiał użytkownicy Tik Toka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Janeiza umieściła nagranie z psikusa na TikToku. Właścicielka była tak rozbawiona zdarzeniem, że w trakcie rejestrowania reakcji psa nie mogła powstrzymać się od chichotania. Wkrótce film z Pao zdobył gigantyczną popularność wśród internautów, którzy odtworzyli go w social mediach ponad 19,5 miliona razy.

Zobacz także: Zobacz też: Pies jeździł na żółwiu. Nagranie z Kalifornii
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić