o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Dla niektórych jest złem wcielonym. Tak władca Dubaju próbuje ocieplić wizerunek

3
Podziel się

Muhammad ibn Raszid Al Maktum w ostatnim czasie nie cieszy się popularnością. Szejk, który więzi jedną ze swoich córek, próbuje ratować wizerunek. Do tego celu wykorzystał swoją liczną rodzinę.

Dla niektórych jest złem wcielonym. Tak władca Dubaju próbuje ocieplić wizerunek
Muhammad ibn Raszid Al Maktum jest jednym z najbardziej wpływowych polityków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Getty Images)
bEaqSjIR

W lutym 2021 roku BBC upubliczniło nagrania, które zostały przygotowane przez księżniczkę Latifę. Córka emira Dubaju przyznała na filmie, że jest więziona w prywatnej willi, przygotowanej tak, aby nie mogła się z niej wydostać.

Więzienie to dla księżniczki kara za próbę ucieczki. Młoda kobieta usiłowała wyzwolić się spod wpływu despotycznego ojca i zbiec do innego kraju. Ucieczka nie powiodła się, a Latifę siłą sprowadzono do domu, wcześniej odurzając, aby nie stawiała oporu.

bEaqSjIT

Szejk Dubaju ociepla swój wizerunek. Pokazał zdjęcie z rodziną

W ramach ocieplania wizerunku szejk Dubaju postanowił opublikować zdjęcie, na którym pozuje wspólnie z najmłodszymi członkami swojej rodziny. Muhammad ibn Raszid Al Maktum siedzi na kanapie, a dookoła niego siedzą lub stoją dzieci.

bEaqSjIZ

Prawdopodobnie szejk Dubaju chciał zademonstrować, że jego wszyscy bliscy są zdrowi i szczęśliwi. Ponieważ oficjalnie ma co najmniej cztery żony i dwadzieścioro czworo potomków, opinia publiczna może się tylko domyślać, które z dzieci są jego własnymi, a które – wnukami lub pociechami krewnych.

Zobacz także: Zobacz też: Polska żona bogatego Araba: usuwają mi pyłek spod nóg
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEaqSjJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Buhaha
2 tyg. temu
Już nie chce defekować polskim "modelkom" do ust?
Ale
2 tyg. temu
kogo obchodzi ten pan?
1320
2 tyg. temu
Jak króliki
bEaqSjJv
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić