Angelika Karpińska| 

Dom Kaczyńskiego zniknął z Google Maps. Został zamazany w Google Street View

113

Dom Jarosława Kaczyńskiego znajduje się na warszawskim Żoliborzu. W ostatnich miesiącach był on pilnie strzeżony przez policję, ponieważ pod oknami prezesa PiS często odbywały się protesty Strajku Kobiet. Teraz okazuje się, że dom Kaczyńskiego został zamazany w Google Street View.

Dom Kaczyńskiego zniknął z Google Maps. Został zamazany w Google Street View
Dom Kaczyńskiego zniknął z Google Street View (Getty Images)

Dom Jarosława Kaczyńskiego jest położony na ul. Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu. W ostatnim czasie prezes PiS nie mógł liczyć w nim na spokój, ponieważ pod jego adres przychodziły tłumy protestujących przeciwko zaostrzeniu przepisów dotyczących aborcji.

Adres zamieszkania Jarosława Kaczyńskiego stał się powszechnie znany. Willa polityka była jednym z najbardziej strzeżonych miejsc w Polsce i otaczały ją kordony policji.

Dom prezesa PiS zniknął z Google Street View

Teraz okazuje się, że dom Kaczyńskiego nie jest już widoczny w Google Street View. Budynek, w którym mieszka wicepremier ds. bezpieczeństwa, został zamazany.

Należy jednak podkreślić, że Google umożliwia wszystkim użytkownikom zgłoszenie prośby o rozmycie zdjęcia przedstawiającego ich dom. Portal dobreprogramy.pl instruuje, że w tym celu należy wyszukać dany adres w Mapach Google, a następnie przejść do trybu Google Street View i wybrać na pasku "Zgłoś problem". Później w sekcji "Wyślij prośbę o zamazanie obrazu" zaznaczamy "Mój dom" oraz podajemy powód.

Zobacz także: Były szef MSZ: "Ludzie Ziobry mają Kaczyńskiego za zdrajcę"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić