o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Donald Trump grozi. Nowy Jork nie dostanie szczepionki na COVID-19!

9
Podziel się

Prezydent USA ostro skrytykował gubernatora Nowego Jorku. Donalda Trumpa rozzłościło, że Andrew Cuomo niepochlebnie wypowiedział się na temat planu dystrybuowania szczepionki na koronawirusa. Konsekwencje odczują wszyscy mieszkańcy stanu.

Donald Trump grozi. Nowy Jork nie dostanie szczepionki na COVID-19!
Donald Trump (PAP, PAP, EPA, Chris Kleponis , POOL)
bErMfBoB

Andrew Cuomo wyraził sceptycyzm odnośnie planu dystrybucji szczepionki na koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Gubernator Nowego Jorku poddawał w wątpliwość opinię rządu federalnego. Zapowiedział także powołanie stanowego panelu ekspertów, którzy upewnią się, że lek jest bezpieczny dla mieszkańców stanu.

Szczerze mówiąc, nie mam zamiaru ufać opinii rządu federalnego i dlatego powołuję stanowy panel ekspertów do sprawdzenia szczepionek – powiedział Andrew Cuomo (One India).
bErMfBoD

Donald Trump nie zezwoli na dystrybucję szczepionki w Nowym Jorku?

Wątpliwości gubernatora zdenerwowała Donalda Trumpa, który zarzucił gubernatorowi Nowego Jorku, że kierują nim względy polityczne. Oświadczył również, że skoro Andrew Cuomo nie jest przekonany o skuteczności szczepionki, nie powinna zostać rozdystrybuowana w jego stanie.

Zobacz także: Zobacz też: Dr Szułdrzyński o sposobie zabezpieczenia szczepionek na koronawirusa (WIDEO)
bErMfBoJ

Donald Trump tłumaczył, że skoro Andrew Cuomo nie jest pewny skuteczności szczepionek, nie będzie chciał podawać jej obywatelom. Zdaniem prezydenta USA nie ma sensu dystrybuować środku bez gwarancji, że natychmiast trafi do potrzebujących.

Nie możemy dostarczyć jej [szczepionki – przyp. red.] do stanu, w którym nie podadzą jej od razu obywatelom. (...) Szczepionka będzie dostępna dla całej populacji z wyjątkiem takich miejsc jak stan Nowy Jork, gdzie z powodów politycznych gubernator postanowił powiedzieć, że chce poświęcić na szczepionkę trochę czasu – zapowiedział Donald Trump (One India).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErMfBpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Janek
9 miesięcy temu
Natychmiastowych szczepień w NY nie będzie, bo gubernator chce sprawdzić szczepionkę. No nie Trump o tym decyduje...
Mama
9 miesięcy temu
Bzdura
emeryt
9 miesięcy temu
I blokuje się wpisy nazywające Trumpa błaznem.A kim on jest.Panem życia i śmierci.Taka wypowiedż dyskwalifikuje go już nie jako prezydenta ale też jako człowieka.
bErMfBpf
marek
9 miesięcy temu
Bez problemu kupi sobie w Niemczech u producenta !
fgh
9 miesięcy temu
Ma rację. Po co ma się zmarnować inni są chętni!
Tomek
9 miesięcy temu
Wiadomosc dnia dla Polaków. Podaj dalej niech ta wieść z Ameryki rozniesie się na cały kraj I będzie na ustach wszystkich Polaków tak jest wazna!!! Buuhaaaa
First
9 miesięcy temu
I ma rację obecny prezydent USA . Byle kto podskakuje, mądruję i sieje zamęt. Jeden balagan jest gdy ludzie mierni pozbawieni pokory myslią, że wszystko mogą i są najlepsi. Szkoda tego ..rezyenta stanow
Trak
9 miesięcy temu
Ja też jestem przeciwnikiem tej szczepionki.
Not
9 miesięcy temu
Fajnie. Jadę do Nowego Jorku.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić