GGG| 
aktualizacja 

Wstrząsające nagranie pielęgniarza. Był zakażony koronawirusem

74

Codziennie na całym świecie przybywa wiele nowych zakażeń koronawirusem. Zaraził się również pewien pielęgniarz z Meksyku. Mężczyzna nagrał wstrząsające wideo. Niedługo potem zmarł.

Wstrząsające nagranie pielęgniarza. Był zakażony koronawirusem
Wstrząsające nagranie pielęgniarza. (YouTube, La Ranchera de Cuauhtemoc 89.7 FM)

Pandemia koronawirusa zbiera swoje żniwa. Codziennie na całym świecie umiera wiele tysięcy osób. Niestety wśród nich znalazł się pielęgniarz z Meksyku Sergio Humberto Padilla Hernandez. Mężczyzna nagrał przed śmiercią poruszające wideo, na którym przekazał smutną wiadomość.

Historia meksykańskiego pielęgniarza nie miała happy endu. 28-latek był zakażony koronawirusem i postanowił nagrać wideo z wiadomością. Zrobił to 5 listopada, chwilę przed podłączeniem do respiratora. Niestety, mężczyzna zmarł następnego dnia w wyniku powikłań wywołanych koronawirusem.

Nagranie pielęgniarza porusza. Mężczyzna zwrócił się w nim do swojej ukochanej rodziny. Podkreślał, że nie jest to pożegnanie i był przekonany, że wróci do zdrowia za kilka dni. Niestety tak się nie stało. Wideo zostało opublikowane w sieci.

Chcę, żebyście bez względu na to, co się wydarzy i prognoz, które Bóg dla mnie zarezerwował, zawsze pamiętali, kim byłem i kim jestem. Ponieważ wrócę, to nie jest pożegnanie. Jestem pewien, że wrócę po kilku dniach. Jeszcze was zobaczę, przyjaciele, moja rodzino. Kocham Was - powiedział mężczyzna.

Sytuacja pandemiczna w Meksyku jest zła. 11 listopada odnotowano tam największą liczbę zakażeń od początku sierpnia. Kraj gwałtownie zbliża się do przekroczenia miliona przypadków osób zakażonych koronawirusem od początku pandemii i stu tysięcy zmarłych pacjentów.

Zobacz także: Oświadczenie twórców eksperymentalnej szczepionki. "Nie występują poważne skutki uboczne".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić