Donald Trump nie rezygnuje z walki. Tak przekonuje do siebie Amerykanów

1

Donald Trump gorliwie dąży do przekonania do siebie amerykańskiej opinii publicznej. Nie jest to łatwe – na byłym prezydencie USA ciążą poważne zarzuty. Miliarder zdecydował się udzielić wywiadu, w którym m.in. zdradził, czy wzbudza w innych strach.

Donald Trump nie rezygnuje z walki. Tak przekonuje do siebie Amerykanów
Donald Trump postanowił udzielić wywiadu, w którym stara się przekonać do siebie amerykańską opinię publiczną (Getty Images, © 2023 Bloomberg Finance LP)

Donald Trump zdecydował się spotkać z Niamh Horan, dziennikarką irlandzkiej gazety "Sunday Independent". Były prezydent Stanów Zjednoczonych spędza ostatnie dni w Wielkiej Brytanii. Odwiedził m.in. Szkocję, gdzie prowadził rozmowy na tematy biznesowe, m.in. na temat swojego klubu golfowego.

Donald Trump – wywiad. Nie brakuje mu pewności siebie

Do spotkania Donalda Trumpa i dziennikarki doszło w należącym do miliardera klubie golfowym w Doonbeg w zachodnim hrabstwie Clare w Irlandii. W trakcie wywiadu Horan spytała byłego prezydenta USA m.in. o tym, co sądzi na jego temat większość osób, a co nie jest prawdą. Nie musiała długo czekać na reakcję.

Cóż, sądzę, że uważają mnie za twardziela. A ja naprawdę nie myślę o sobie w ten sposób. Uważam, że znam się na życiu. Rozumiem, o co w nim chodzi. Wiem, czym należy się kierować. Zostałem doceniony za to, że wykonałem świetną robotę jako prezydent i sądzę, że uda mi się nim zostać jeszcze raz. Znacznie prowadzimy w sondażach i zobaczymy, co się stanie – ale tak, uważam się za sympatyczną osobę – zapewnił Donald Trump w rozmowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Donald Trump a Polska. Tak zapamiętamy jego prezydenturę

Donald Trump zapewnił, że ponownie zostanie wybrany na prezydenta USA. Miliarder ostro skrytykował swojego następcę, czyli Joe Bidena, przekonując, że Ameryka pod jego kierownictwem znalazła się w poważnych tarapatach i wymaga gruntownych reform.

Naprawimy nasz kraj, ponieważ pod tym kierownictwem radzi sobie okropnie. (...) Jeśli znalazłeś się w świecie polityki i robisz to, co ja, chcesz sprawić, by świat znowu był wspaniały – uderzył w Joe Bidena Donald Trump.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić