Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Donald Trump z coraz mniejszym poparciem. Co na to Melania?

9

Donald Trump absolutnie nie może pogodzić się z przegraną w wyborach prezydenckich. Głos w tej sprawie zabrała jego żona Melania Trump.

Donald Trump z coraz mniejszym poparciem. Co na to Melania?
Donald Trump traci poparcie. Melania komentuje (Getty Images, Spencer Platt)

Wybory w USA formalnie przeszły do historii. Choć liczenie głosów jeszcze oficjalnie nie dobiegło końca, to już w sobotę amerykańskie media podały, że prognozy wskazują na zwycięstwo Joe Bidena.

Z takim wynikiem nie może pogodzić się Donald Trump. Od 3 listopada głośno mówi o tym, że wybory w USA zostały "sfałszowane", a głosy "skradzione".

Wybory w USA. Melania Trump komentuje

Do szacunkowych wyników wyborów w Stanach Zjednoczonych odniosła się już Melania Trump. Żona polityka zamieściła w mediach społecznościowych dosadny komentarz.

Naród amerykański zasługuje na uczciwe wybory. Każdy głos legalny - nie nielegalny - powinien być policzony. Musimy chronić naszą demokrację w sposób całkowicie przejrzysty - napisała Melania Trump.

Jak zauważa serwis wiadomosci.wp.pl, w ten sposób Melania nawiązała do apelu Demokratów. Domagają się oni, by liczenie głosów trwało do końca. Odniosła się jednocześnie do słów jej męża, który twierdzi, że głosy liczone po 3 listopada są "nielegalne".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić