Wiadomo kto i gdzie go zaraził. Donald Trump ma koronawirusa

51

Niepokojące doniesienia z Białego Domu. Donald Trump poinformował na Twitterze, że koronawirusa wykryto u jego doradczyni Hope Hicks. Chwilę później okazało się, że prezydent USA wraz z żoną są również zakażeni.

Wiadomo kto i gdzie go zaraził. Donald Trump ma koronawirusa
Donald Trump (PAP, EPA, Yuri Gripas)

Donald Trump ma koronawirusa. Prezydent USA poinformował na Twitterze, że jego doradczyni Hope Hicks jest zakażona koronawirusem. Chwilę później okazało się, że test, który przeszedł wraz z żoną Melanią, dał pozytywny wynik. Doradczyni zaraziła Trumpa na pokładzie Air Force One, lecąc wraz z nim na debatę do Cleveland.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Hope Kicks, która tak ciężko i bez przerwy pracowała, otrzymała pozytywny wynik na wykrycie koronawirusa w organizmie. [...] - napisał Trump na Twitterze.

Koronawirus może być szczególnym zagrożeniem dla Donalda Trumpa. Prezydent ma 74 lata, co oznacza, że znajduje się w grupie największego ryzyka. Zakażenie wirusem może skończyć się dla niego tragicznie. Dodatkowym problemem może okazać się sam termin przymusowej izolacji. 3 listopada w USA odbędą się wybory prezydenckie. Kwarantanna lub zachorowanie może spowodować wykluczenie Trumpa w kluczowych tygodniach walki o reelekcję.

Koronawirus w USA

USA są krajem najbardziej dotkniętym przez pandemię koronawirusa. Poziom zakażeń nadal utrzymuje się na poziomie między 40, a 50 tysięcy dziennie. Od początku pandemii koronawirusem zakaziło się 7 milionów ludzi, z czego 200 tysięcy z nich niestety zmarło.

Zobacz także: Przeskanowali twarz Donalda Trumpa, Władimira Putina, Meghan Markle i królowej Elżbiety. II Zaskakujące wyniki
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić