aktualizacja 

Donald Tusk apeluje do internautów. "Pamiętajcie o tym, żeby się zaszczepić"

61

Donald Tusk wrzucił do sieci wyjątkowe zdjęcie. Były premier pokazał, jak spaceruje z wnuczką. Przy okazji nawiązał do swojego dzieciństwa i zachęcił do szczepień.

Donald Tusk apeluje do internautów. "Pamiętajcie o tym, żeby się zaszczepić"
Donald Tusk apeluje za pośrednictwem Instagrama (Getty Images)

Święta to okres spotkań z rodziną. W tym wyjątkowym czasie ze swoimi bliskimi przebywa między innymi Donald Tusk. Były premier i szef Rady Europejskiej pokazał w sieci zdjęcie ze spaceru z wnuczką.

Przy tej okazji polityk nawiązał do swojego dzieciństwa. Zaznaczył, że kiedyś święta bez śniegu były "nie do pomyślenia".

Spacer bożonarodzeniowy o słonecznym poranku w takim towarzystwie pozwala na chwilę zapomnieć o wirusie, kryzysie i braku śniegu. Kiedy byłem dzieckiem, święta bez śniegu były jak Wigilia bez choinki, a więc nie do pomyślenia. Najmłodszym pozostaje wyobraźnia, opowieści dziadka i nadzieja, że może za rok będzie biało i puszyście - napisał Tusk na Instagramie.

Tusk: Pamiętajcie o tym, żeby się zaszczepić

Donald Tusk jest zwolennikiem szczepionki na COVID. Przy okazji świątecznego wpisu postanowił zachęcić internautów do tego, by przyjęli ten preparat.

Trzymajcie się zdrowo i nie dajcie się zarazie, zwątpieniu i smutkom. I pamiętajcie o tym, żeby się zaszczepić - wasi najbliżsi chcieliby spędzić z Wami jeszcze niejedne święta! - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić