Donald Tusk w TVN24 o Ziobrze. Zdradził jego słabość

361

Donald Tusk na antenie TVN24 wyjawił pewną słabość Zbigniewa Ziobry. - On jest stosunkowo łatwym oponentem. Za każdym razem wiem, kiedy kłamie, albo kiedy się boi – stwierdził lider PO.

Donald Tusk w TVN24 o Ziobrze. Zdradził jego słabość
Donald Tusk o Ziobrze: - Za każdym razem wiem, kiedy kłamie. (AKPA)

Zbigniew Ziobro obwinił Donalda Tuska za wzrost cen gazu. Stwierdził, że lider PO mógł zatrzymać budowę Nord Stream 2 i powstrzymać Władimira Putina przed windowaniem cen gazu.

To Donald Tusk mógł zatrzymać rosyjsko-niemiecki gazociąg Nord Stream2 i powstrzymać Putina przed windowaniem cen gazu. 5 lat szefował Radzie Europejskiej, ale za sutą pensję wybrał wierność interesom Berlina i Moskwy. Za zdradę Tuska Polacy muszą dziś płacić wysokie rachunki - napisał na Twitterze minister sprawiedliwości.

Donald Tusk na antenie TVN24 odniósł się do zarzutów polityków obozu rządowego. –To zaskakujące, w jaki sposób oni przeceniają moje możliwości. W ostatnich dniach to potężna symfonia głosów PiS, z których wynika, że rządzę światem, co jest delikatną przesadą – stwierdził.

Donald Tusk o Ziobrze: Jest łatwym oponentem

Lider PO postanowił również odpowiedzieć Zbigniewowi Ziobrze. Jak twierdzi Tusk, Ziobro nie jest trudnym oponentem w debacie politycznej.

Co do Pana Ziobry i jego złośliwości. On jest stosunkowo łatwym oponentem. Za każdym razem wiem, kiedy kłamie, albo kiedy się boi. A w tym wypadku było widać, że i kłamie, i się boi. On oblewa się takim chłopięcym rumieńcem. I dlatego tak łatwo rozpoznać, kiedy ma coś na sumieniu. Wtedy nie należy przejmować się jego sformułowaniami i opiniami – powiedział Donald Tusk.

Zobacz także: "Czy wyście powariowali?!". Polityk Lewicy reaguje na wystąpienie Tuska

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić