Doniesienia o Melanii Trump. Były prezydent zabrał głos

204

Donald Trump nie ukrywa, że poważnie myśli o ponownym stracie w wyścigu o fotel prezydenta USA. Pojawiły się jednak doniesienia, że taki scenariusz nie odpowiada jego żonie. Miliarder w końcu osobiście wyjaśnił, czy Melanii nie podobała się rola pierwszej damy.

Doniesienia o Melanii Trump. Były prezydent zabrał głos
Melania Trump nie chce ponownie zostać pierwszą damą? (Getty Images, ? 2020 Bloomberg Finance LP)

Z Donaldem Trumpem skontaktowali się prowadzący "Fox & Friends" na antenie Fox News. Były prezydent Stanów Zjednoczonych został spytany o prawdziwość plotek, że jego żona nie chciałaby wrócić do Białego Domu, gdyby Trump został zwycięzcą w wyborach w 2024 roku.

Czy to prawda, że była pierwsza dama, Melania Trump, powiedziała ci: "nie wrócę tam, jeśli znowu zechcesz wystartować [w wyborach – przyp. red.] – spytał współprowadzący "Fox & Friends" Brian Kilmeade.

Melania Trump nie chce jeszcze raz zostać pierwszą damą?

Donald Trump stanowczo zaprzeczył, aby pogłoski o niechęci Melanii do ponownego podjęcia się roli pierwszej damy były prawdziwe. Miliarder skwitował te doniesienia jako kolejne fake newsy.

Nie, to nieprawda. To ciekawe. Jeszcze więcej fake newsów – podsumował Donald Trump na antenie Fox News.
Zobacz także: Zobacz też: Co za szkarada. Nie zgadniecie, kogo przedstawia ten pomnik

Były prezydent Stanów Zjednoczonych podkreślił, że jego żona świetnie sprawdziła się w roli pierwszej damy. Jednocześnie Donald Trump zaznaczył, że nie podoba mu się sytuacja, jaka panuje obecnie w USA i należy czym prędzej powziąć kroki w celu jej naprawienia.

Była świetną pierwszą damą, wykonywała świetną robotę. Kocha ludzi, a oni kochają ją, widzę, jak ją kochają. Ale powiem tak: musimy naprawić nasz kraj. Nasz kraj się psuje. Jeśli nadal tak będzie się działo, całkiem go stracimy – podsumował Donald Trump (Fox News).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić