Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Nowe zeznania ofiary Jeffreya Epsteina. Chodzi o Donalda Trumpa

5
Podziel się

Kobieta, która oskarżyła Ghislaine Maxwell o grooming i wykorzystywanie seksualne przez Jeffreya Epsteina, pojawiła się w środę w sądzie. Zeznała, że zmarły finansista zabrał ją na spotkanie z Donaldem Trumpem, gdy miała zaledwie 14 lat. Co ważne - nie oskarżyła byłego prezydenta USA o jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie.

Nowe zeznania ofiary Jeffreya Epsteina. Chodzi o Donalda Trumpa
Donald Trump znał ofiarę biznesmena? (Flickr, Gage Skidmore)
bFdLipsR

Sprawa handlu ludźmi, przestępstwa dokonanego przez Epsteina, rozwija się. Kobieta, która była wykorzystywana seksualnie przez Jeffreya Epsteina, opowiedziała w środę przed sądem, że ten miał ją zabrać na spotkanie do Donalda Trumpa, gdy miała zaledwie 14 lat. Wtedy mieli się poznać.

Co należy podkreślić, nie oskarżyła jednak byłego prezydenta o jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie. Przyznała też, że brała wówczas udział w konkursie piękności Miss Teen USA związanym z Trumpem w 1998 roku. Nie wyjaśniła jednak, czy to było, zanim Epstein przywiózł ją do niego i jaki był powód przybycia.

bFdLipsT

Trump był regularnie fotografowany wraz z Epsteinem. Gdy znaleziono go martwego w celi więziennej, kiedy stanął przed federalnymi zarzutami handlu ludźmi w celach seksualnych w lipcu 2019 roku, w latach 90. i po roku 2000 wypomniano byłemu prezydentowi, że nazwał go "wspaniałym facetem" w wywiadzie z 2002 roku.

Po aresztowaniu Epsteina w 2019 r. powiedział jednak, że zmarły finansista został wykluczony ze wspólnoty Mar-a-Lago [klub towarzyski w kurorcie o tej samej nazwie; spotykała się tam tzw. "śmietanka towarzyska - przyp.red.]. Dodał też, że "nie jest jego fanem".

Jane jest ofiarą księcia Andrzeja. Miała być przez niego zgwałcona i wykorzystana seksualnie w wieku 17 lat. To nie jest jedyna osoba, która ucierpiała przez towarzystwo Epsteina.

bFdLipsZ

We wtorek zeznała, że ​​Maxwell miała dołączyć do niej i Epsteina w jego sypialni, gdzie oboje pieścili się nawzajem i zachęcali ją do przyłączenia się do nich. "Instruowali" ją też, jak masować Epsteina. Zapytana przez prokuraturę o pieniądze, które otrzymała z Funduszu Odszkodowań dla Ofiar Epsteina, zaczęła szlochać.

W tym kraju odszkodowanie jest jedyną rzeczą, jaką możesz uzyskać, aby spróbować żyć dalej za… ból, znęcanie się i cierpienie, które otrzymałem, i wszystkie pieniądze, które zapłaciłam, aby spróbować naprawić siebie - powiedziała mediom.

Były chłopak Jane również pojawił się w środę w sądzie. Zeznał, że powiedziała mu o mężczyźnie, którego opisywała jako "ojca chrzestnego" lub "wujka", który pomagał rodzinie finansowo, a po aresztowaniu Epsteina za prostytucję w 2008 roku przyznała się, że wspomnianym "wujkiem" był właśnie on. Jej matka miała przymykać na to oko.

bFdLipta

Virginia Giuffre to inna ofiara Ghislaine Maxwell [brytyjska bywalczyni salonów, powiązana z Epsteinem - przyp.red.] . Oskarżyła ją o grooming [zdobywanie zaufania, by potem móc wykorzystywać kogoś seksualnie - przyp.red.]. W zeznaniach mówiła, że Maxwell miała nakłaniać do tego również inne nieletnie dziewczyny, co potwierdzałoby wersję Jane.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdLiptu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
1,2,3
miesiąc temu
No patrz Trump nie zrobił nic niewłaściwego.Bardzo was to boli ?
Znawca
miesiąc temu
Tak vaginalne organizacje maja swoje 5 minut.
-Skalp
2 miesiące temu
Bez ładu i składu... No i co z Trampem? Rzucone nazwisko na pierwszą stronę zeby ten niby artykuł miał jak najwiecej wejść? Łgarze i manipulanci. Sami amatorzy to piszą.
bFdLiptv
kostucha
2 miesiące temu
Jakiś taki pokrętny ten artykuł. Oczywiście, bez błędów też się nie obeszło. - Fragment z artykułu - "W tym kraju odszkodowanie jest jedyną rzeczą, jaką możesz uzyskać, aby spróbować żyć dalej za… ból, znęcanie się i cierpienie, które otrzymałem, i wszystkie pieniądze, które zapłaciłam, aby spróbować naprawić siebie - powiedziała mediom." Kto to się wypowiada? On czy ona?
Gosc,
2 miesiące temu
Samobójca już Epsteina dopdl,reszta niech uważa na siebie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić